Kategorie:

www.elpisonline.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o www.elpisonline.pl
5 / 5 2022-08-01

Nauczyłem się, że każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania na temat produktów, usług i dostawców, z którymi miał styczność. Choć nie da się zadowolić wszystkich, ale gdy widzę, że platforma handlowa ma w zasadzie tylko negatywne opinie, to nie decyduję się na zakupy, bo przypuszczam, że takie opinie nie powstały bez powodu.

5 / 5 2022-02-17

Moim zdaniem każda osoba powinna mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i marek, z którymi faktycznie miała doświadczenie. Oczywiście, preferencje mogą się różnić, ale jeśli zauważam, że dany sprzedawca ma głównie negatywne opinie, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ podejrzewam, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-12-04

Jasnym jest, że przedsiębiorstwa, podobnie jak politycy, często obiecują wiele rzeczy. Lecz w realnym życiu sytuacja bywa różna - nie zawsze jest tak idealnie jak w reklamach. Dlatego uważam, że stworzenie takich serwisów w Internecie jest korzystne. Marki, które są rzetelne i dbają o klienta, mają szansę na reklamę oraz na poznanie obszarów, które wymagają poprawy. Natomiast nieuczciwi sprzedawcy tracą swoje pieniądze, renomę i klientów. Super!

5 / 5 2021-11-12

Sprawdzam i opisuję moje doświadczenia tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostaną usunięte przez moderatora. Wszystkie moje opinie pojawiają się na tej platformie szybko, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą lokalnej firmy czy dużej korporacji. Chwalę was za brak strachu i szanuję to.

Rzetelne opinie o www.elpisonline.pl

www.elpisonline.pl

Siedziba
-

WWW
https://www.elpisonline.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie