Kategorie: / Pozostałe

Elszop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elszop.pl
5 / 5 2022-09-03

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem w ostatnim czasie tylko w profilu firmy w Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie modyfikują wypowiedzi.

5 / 5 2022-07-27

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w znalezieniu trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego sklepu. Dużym plusem tego serwisu jest, w mojej ocenie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-06-23

Zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorcy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w sieci uruchamiane są takie portale. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, co należałoby poprawić, a niesolidni sprzedawcy tracą renomę i klientów. I tak powinno być!

5 / 5 2021-09-16

Są tutaj opinie zarówno o dobrze znanych producentach, jak również o małych sklepach z moich okolic. Jak tylko nie zapomnę, to tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Fajnie, że istnieją tego typu portale.

Rzetelne opinie o Elszop.pl

Elszop.pl

Siedziba
Nysa

WWW
http://elszop.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie