Kategorie:

Eltrim | montaż elektroniki Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eltrim | montaż elektroniki
5 / 5 2022-05-10

Sprawdzam i piszę opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”wygładzone” czy wręcz usunięte przez moderatora strony. W tym serwisie wszelkie moje komentarze zostają opublikowane niemal od razu po wysłaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firmy, czy dużej spółki kapitałowej. Widać, że się nie boicie. I za to was szanuję.

5 / 5 2022-04-24

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jak widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie tylko niepochlebne opinie, to nie zamawiam, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2022-01-12

Wiadomo, że sprzedający, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach reklamowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci powstają takie miejsca. Uczciwe, dbające o klientów marki mają szansę wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni sprzedawcy tracą w oczach klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-07-23

Znajdują się tu opinie zarówno o globalnych firmach, jak i o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Niemal zawsze tu zaglądam przed zakupem jakiegoś towaru w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Dobrze, że powstają takie serwisy.

Rzetelne opinie o Eltrim | montaż elektroniki

Eltrim | montaż elektroniki

Siedziba
-

WWW
http://www.eltrim.net

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie