Kategorie: / Komputery / RTV / Dom

Eltro.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eltro.pl
5 / 5 2022-10-12

Czytuję i udzielam opinii tylko w przypadku, gdy wiem, że nie będą one zmieniane lub usuwane przez właściciela witryny. Na tej platformie moje opinie są publikowane niemal natychmiast po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Wygląda na to, że nie boicie się krytyki, i to naprawdę doceniam.

5 / 5 2022-07-03

Nie tylko piszę tutaj recenzje o sprzedawcach i ich ofertach. Częściej sprawdzam ich rzetelność. Dzięki tej stronie internetowej, przynajmniej pięć razy udało mi się uniknąć podpisywania umów z niewłaściwymi sprzedawcami. Zamiast tego, wybrałem sprawdzoną firmę, która stała się moim wiernym dostawcą. Cieszę się, że takie strony istnieją.

5 / 5 2021-11-25

W ostatnich latach zawsze sprawdzałem opinie klientów na temat marek i ich oferty tylko na stronie Google i w mediach społecznościowych. Teraz dodatkowo zaglądam tutaj, ponieważ jest to konieczne. Czasami komentarze są bardzo emocjonalne i niekoniecznie odnoszą się do samego artykułu. Jednak mam pewność, że moderatorzy platformy nie cenzurują treści i są uczciwi w swoim działaniu.

5 / 5 2021-09-19

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług lub sprzedawców, z którymi miał realny kontakt. Akceptuję fakt, że gusty są różne i o gustach się nie dyskutuje, ale jeśli zauważam, że dany sprzedawca ma głównie negatywne opinie, nie decyduję się na zakup, ponieważ takie oceny z pewnością nie pochodzą z przypadku.

Rzetelne opinie o Eltro.pl

Eltro.pl

Siedziba
Częstochowa

WWW
http://eltro.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
514 759 162

Infolinia
514 759 241

Logowanie