Kategorie: / Komputery / RTV / Dom

Eltro.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Eltro.pl
5 / 5 2022-10-12

Czytam i zamieszczam opinie tylko wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one poddane obróbce czy wręcz wykasowane przez właściciela strony. W tym serwisie wszelkie moje opinie publikowane są niemal od razu po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małej firemki, czy wielkiej korporacji. Widać, że się nie boicie. I to szanuję.

5 / 5 2022-07-03

Nie tylko piszę tu opinie o sprzedających i ich ofercie. Dużo częściej je sprawdzam. Dzięki temu portalowi już z 5 razy udało mi się uniknąć związania się umową z ogólnie niepolecanym sprzedawcą. Za to wybrałem naprawdę sprawdzoną firmę, której wiernym klientem jestem cały czas. Świetnie, że jesteście.

5 / 5 2021-11-25

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem przez ostatnie lata tylko w wizytówce Google i w mediach społecznościowych. Obecnie zaglądam obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo mówią o samym artykule. Ale w zamian za to mam pewność, że moderatorzy platformy nie ukrywają treści.

5 / 5 2021-09-19

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych produktów, zrealizowanych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał kontakt. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale gdy widzę, że jakiś sprzedający ma niemal same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością nie wzięły się one znikąd.

Rzetelne opinie o Eltro.pl

Eltro.pl

Siedziba
Częstochowa

WWW
http://eltro.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
514 759 162

Infolinia
514 759 241

Logowanie