Kategorie: / Komputery i Internet / Pozostałe

Elty Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elty
5 / 5 2022-03-28

Zanim kliknę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie zaglądam tutaj i analizuję opinie innych internautów na temat danego sprzedającego i kupowanego artykułu. Robię tak w sumie już od kilku dobrych lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odsyłanie produktów, reklamacje albo nieprzyjemną wymianę zdań ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-12-15

Fajnie, że mogę pomóc innym użytkownikom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście solidnego wykonawcy. Wielkim plusem tego serwisu jest, przynajmniej dla mnie, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-11-17

Znajdują się tu opinie zarówno o renomowanych markach, jak i o rodzinnych firemkach z mojej gminy. Bardzo często tu zaglądam przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory się nie zawiodłem. Bardzo dobrze, że powstają takie miejsca.

5 / 5 2020-11-23

Wiadomo, że sprzedający, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej opinii dobrze, że w sieci powstają takie strony. Uczciwe, nastawione na klientów biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, co udoskonalić, a niesolidni przedsiębiorcy tracą kolejnych klientów. Świetna robota!

Rzetelne opinie o Elty

Elty

Siedziba
Zabrzeg

WWW
https://elty.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 603 871 075

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie