Kategorie: / Ogród

Elwar.info Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Elwar.info
5 / 5 2022-04-07

Moim zdaniem każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy marek, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywiście, że o gustach się nie dyskutuje, ale jeżeli widzę, że ktoś ma prawie same negatywy, to daję sobie spokój, bo mogę się założyć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-03-16

Opinie konsumentów o firmach i ich ofercie sprawdzałem w ostatnim czasie tylko w wyszukiwarce Google i serwisie Facebook. Aktualnie czytam je obligatoryjnie także tutaj. Zdarza się, że recenzje są mało szczegółowe, więc niewiele dowiadujemy się o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-08-31

Uważam, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat używanych produktów, zamówionych usług czy sprzedawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Oczywistym jest, że o gustach się nie dyskutuje, ale jeśli widzę, że jakaś firma ma prawie same negatywne oceny, to szukam dalej, bo na 100% coś jest nie tak.

5 / 5 2020-12-29

Wiadomo, że sprzedający, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w rzeczywistości bywa różnie - z pewnością nie jest tak optymistycznie jak w materiałach reklamowych. Dlatego myślę, że dobrze, że w sieci powstają takie portale. Uczciwe, dbające o klientów marki mają szansę wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni sprzedawcy tracą w oczach klientów. I tak powinno być!

Rzetelne opinie o Elwar.info

Elwar.info

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.elwar.info

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie