Kategorie: / Przemysł i produkcja / Usługi

ELWI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ELWI
5 / 5 2023-01-23

Nie tylko zamieszczam tutaj moje oceny dotyczące sprzedawców, ale również często je czytam. Dzięki temu uniknąłem wielokrotnie współpracy z niegodnym zaufania przedsiębiorcą. Znalezienie marki o świetnej reputacji, która naprawdę mnie cieszy, stało się moim lojalnym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście obecni.

5 / 5 2022-11-05

W ostatnich latach korzystałem głównie z Google i mediów społecznościowych, aby sprawdzić opinie konsumentów o firmach i ich ofercie. Teraz dodatkowo zaglądam tutaj. Czasami recenzje są mało precyzyjne, więc nie dowiadujemy się dużo o produktach samych w sobie. Jednak to daje mi pewność, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-04-19

Do niedawna, kiedy chciałem poznać opinie konsumentów na temat firm i ich produktów, korzystałem tylko z Google i mediów społecznościowych. Teraz jednak obowiązkowo zaglądam także tutaj. Niektóre recenzje zawierają mało merytorycznych informacji, przez co trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Jednak dzięki temu mam pewność, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-01-20

Uważam, że każdy powinien mieć prawo do wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług i sklepów, z którymi naprawdę się spotkał. Wierzę jednak, że niemożliwe jest zadowolenie każdej osoby. Gdy jednak zauważam, że dany przedmiot otrzymuje przeważnie negatywne oceny, nie decyduję się na zakup, ponieważ wiem, że takie komentarze nie pochodzą znikąd.

5 / 5 2021-11-21

Polecam

Rzetelne opinie o ELWI

ELWI

Siedziba
Koszalin

WWW
http://www.elwi.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 533 563 498

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie