Kategorie: / Pozostałe

Elzakup.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.40
opinie o Elzakup.pl
5 / 5 2022-10-17

Podzielam opinie dopiero wtedy, kiedy wiem, że nie zostaną one usunięte przez twórców strony internetowej. Na tej witrynie moje recenzje są publiczne i dostępne dla każdego szybko, bez względu na treść i dotyczą one zarówno małych firm, jak i dużych importerów. Doceniam to, że nie ulegam presji i mogę wyrazić swoje zdanie swobodnie.

5 / 5 2021-09-18

Bardzo się raduję z możliwości, jaką mam, aby wspomóc innych użytkowników w wyborze idealnego produktu, zamówienia spersonalizowanej usługi lub znalezienia wiarygodnego sprzedawcy. Jedyne, co sprawia, że jest to wspaniałe miejsce, to moim zdaniem, brak ingerencji w opinie. Opinie są publikowane od razu na stronie i nikt nie ma prawa ich zmieniać.

5 / 5 2019-01-10

Fajny sklep internetowy _Polecam

1 / 5 2018-07-01

Zamówiłem produkt od pewnej konkretniej firmy o nazwie "Trend", której asortyment znajdował się na ich stronie internetowej. Niestety, dostarczyli mi produkt innej firmy, podczas gdy moim celem było posiadanie jednorodnego wyposażenia w mieszkaniu. Jednakże, można im przypisać pewne pozytywne cechy, że dostarczony sprzęt jest podobny do tej marki "Trend".

1 / 5 2018-07-01

Zamówiłem produkt od określonej firmy Trend, który mieli dostępny na swojej stronie internetowej, jednak przysłali mi produkt innej firmy. Bardzo zależało mi na posiadaniu tego samego osprzętu w moim mieszkaniu. Niestety, muszę to ocenić negatywnie. Jednakże, można im przyznać, że przysłany osprzęt jest podobny do tej firmy Trend.

2018-03-16

rewelacja

2018-03-09

wszystko w najlepszym porządku

Rzetelne opinie o Elzakup.pl

Elzakup.pl

Siedziba
-

WWW
http://elzakup.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie