Kategorie: / Pozostałe

Elzet.sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.76
opinie o Elzet.sklep.pl
5 / 5 2019-02-08

Mimo że firma kurierska dwukrotnie uszkodziła moją przesyłkę, otrzymałem osobiście zamówioną szafkę, co świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z usług tejże firmy.

5 / 5 2019-02-08

Mimo że firma kurierska dwukrotnie uszkodziła przesyłkę, firma dostarczyła mi osobiście zamówioną szafkę i zachowała profesjonalne podejście do klienta. Z pewnością skorzystam z usług tej firmy w przyszłości.

5 / 5 2018-12-31

Pełen profesjonalizm!!! Zdecydowanie polecam, szybka wysyłka, super kontakt. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tego sklepu !!

5 / 5 2018-12-08

Szybka realizacja, dobry kontakt, właściwie zabezpieczona przesyłka.

0 / 5 2018-11-19

Odwiedziłem ten sklep podczas remontu mojej łazienki i WC. Ich ceny są konkurencyjne, mają duży wybór produktów, a sprzedawcy potrafią doradzić lepszy lub bardziej funkcjonalny produkt. Łatwo ustaliliśmy sposób dostawy i termin. Ogólnie mogę polecić ten sklep, ponieważ nie miałem żadnych problemów ani stresu.

3 / 5 2018-09-17

Nie polecam robienia zakupów płytek w tym konkretnym sklepie. Zamówiłam cztery różne rodzaje płytek, jednak okazało się, że każdy z nich pochodził z innej dostawy, pomimo zapewnień ze strony sprzedawcy. Odcienie płytek były tak różne, że w rezultacie w mojej łazience powstał wzór przypominający szachownicę, co wymusiło konieczność usunięcia i wymiany wszystkich płytek. Jeśli zdecydujecie się mimo wszystko na zakupy w tym sklepie, koniecznie sprawdźcie numery partii przy odbiorze, aby uniknąć podobnych problemów.

5 / 5 2018-05-26

Szybka dostawa, dobry kontakt polecam

5 / 5 2018-05-09

Szybko, miło, bezproblemowo. Sklep zdecydowanie godny polecenia.

5 / 5 2018-04-20

Ten sklep zdecydowanie zasługuje na polecenie. Towar był starannie zapakowany - przy odklejaniu kartonów, folii i styropianu spędziłam około dziesięciu minut. Kontakt ze sprzedającym był naprawdę świetny. Szczerze polecam!

5 / 5 2018-04-20

Ten sklep zdecydowanie zasługuje na polecenie. Towar był bardzo dobrze zapakowany - musiałam oderwać kartony, folie i styropian przez około 10 minut. Kontakt z sprzedającym był naprawdę świetny. Szczerze polecam!

5 / 5 2018-03-14

Z zachwytem chciałbym polecić ten sklep. Mieliśmy pilną sytuację, i na naszą gorącą prośbę Sprzedawca natychmiastowo zrealizował nasze zamówienie. Pomimo złożenia go późno wieczorem, towar został starannie zapakowany i dostarczony na wskazany adres w ciągu 1,5 dnia. Zdecydowanie można na niego polegać!

3 / 5 2018-01-02

Kupiliśmy od nich szafkę i umywalkę. Niestety, szafka okazała się uszkodzona. Reakcja sklepu była taka, że starali się jak najlepiej zignorować nasze problemy. Ich brak profesjonalizmu mnie zaskoczył. Zdecydowanie odradzam korzystanie z ich usług.

5 / 5 2017-12-28

W sklepie zamówiłam umywalkę z szafką marki Cersanit, a paczka dotarła bardzo sprawnie i solidnie zabezpieczona. Obsługa sklepu szybko odpowiedziała na moje maile z pytaniami i ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich działania. Wszystko u mnie było w doskonałym porządku.

5 / 5 2017-12-18

Bardzo gorąco polecam! Łatwy kontakt, szybka dostawa... Produkt zgodny z opisem, doskonała jakość. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych sklepów, z którymi miałam do czynienia. Oceniam ich obsługę na 6+ za miłą i profesjonalną obsługę!

5 / 5 2017-12-18

Gorąco polecam! Kontakt był bezproblemowy, przesyłka dotarła szybko.... Produkt jest zgodny z opisem, doskonałej jakości. Ten sklep zdecydowanie należy do najlepszych, z którymi miałam do czynienia. Oceniam go na 6+, ze względu na miłą i profesjonalną obsługę!!!!

5 / 5 2017-10-24

szybka dostawa, profesjonalna obsługa, zdecydowanie polecam

5 / 5 2017-09-14

Korzystałem z tej hurtowni kilka razy i na początku byłam zadowolony, jednak przy kolejnych próbach zakupów zauważyłem brak profesjonalizmu i dobrej woli ze strony sprzedawcy. Na początku informowano mnie, że płytki są dostępne, zarówno na stronie jak i w sklepie, jednak po kilku dniach okazywało się, że ich jednak nie mają i nie byli skłonni ich sprowadzać, twierdząc że zamówienie na mniej niż 50 metrów płytek im się nie opłaci. Podobnym problem pojawił się przy innych płytkach, kiedy potrzebowałem kilka metrów. Na ich stronie płytki były dostępne, lecz po dokonaniu zamówienia okazało się, że muszą je sprowadzić z fabryki, co tez okazało się niemożliwe z powodu zbyt małej ilości zamówienia. To podejście do klienta było całkowicie nieprofesjonalne i sugerowało, że właściciele hurtowni nie są skłonni sprzedawać swoich produktów. Sprzedawca obiecywał, że oddzwoni, ale koniec końców tego nie robił.

5 / 5 2017-06-26

Do tej pory nie spotkałem się z lepszym sklepem internetowym, z którym miałem możliwość współpracować. Komunikacja była świetna zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Zamówiony towar został dostarczony bardzo szybko, zgodnie z moimi życzeniami i w atrakcyjnej cenie. Bardzo gorąco polecam.

Rzetelne opinie o Elzet.sklep.pl

Elzet.sklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://elzet.sklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie