Kategorie: / Odzież i Obuwie

Emanzana.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Emanzana.pl
5 / 5 2022-08-10

Chyba każdy wie, że przedsiębiorcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w realu bywa różnie - z pewnością nie jest tak idealnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego w mojej ocenie dobrze, że w sieci uruchamiane są takie miejsca. Nowoczesne, nastawione na konsumentów biznesy mogą wypromować się i dalej pracować nad poprawą jakości, a niesolidni przedsiębiorcy tracą w oczach klientów. Dzięki!

5 / 5 2022-02-18

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat kupionych towarów, zrealizowanych usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał kontakt. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale gdy widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma niemal tylko niepochlebne opinie, to nie kupuję, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wzięły się one znikąd.

5 / 5 2021-10-26

Zdajemy sobie sprawę, że marki, tak jak politycy, lubią wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach marketingowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Zaufane, troszczące się o odbiorców firmy mają okazję zareklamować się i otrzymać feedback, a nieuczciwi sprzedający tracą uznanie klientów. Dzięki!

5 / 5 2021-03-12

Miło, że mam szansę pomóc innym klientom w zakupie jakościowego towaru, zamówieniu optymalnej usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania dostawcy. Sporym atutem tego portalu jest, jak dla mnie, brak ingerowania w treść komentarzy. Opinia zostaje bardzo szybko zamieszczona na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

Rzetelne opinie o Emanzana.pl

Emanzana.pl

Siedziba
Będzin

WWW
http://emanzana.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie