Kategorie: / Pozostałe

Ematador.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ematador.pl
5 / 5 2022-07-09

Dotąd skupiałem się głównie na ocenach użytkowników o firmach i ich ofercie, przeglądając je tylko na Google i Facebooku. Jednak teraz regularnie sprawdzam je także tutaj. Niestety, niektóre opinie są mało konkretnie i bardziej oparte na emocjach, więc trudno dowiedzieć się czegoś istotnego o samym produkcie. Niemniej jednak, przynajmniej widzę, że właściciele strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2021-07-27

Moim zdaniem, każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług lub firm, z którymi miał realny kontakt. Jestem również przekonany, że nie zawsze wszyscy będą zadowoleni, ale jeśli zauważam, że sprzedawca lub dostawca usług otrzymuje głównie negatywne oceny, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ na pewno coś jest nie tak.

5 / 5 2019-03-07

Szybkie dokonywanie transakcji i łatwy w obsłudze sklep, idealny nawet dla początkujących użytkowników Raspberry. Asortyment sklepu jest kompleksowy, a przesyłka jest bardzo bezpiecznie zapakowana. Wszystkie aspekty są pozytywne, więc polecam go bez żadnych wątpliwości.

5 / 5 2019-03-07

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Raspberry, to warto wiedzieć, że ten sklep oferuje szybkie transakcje i łatwe w obsłudze zakupy. Szeroki wybór produktów, które są kompleksowo dostępne w sklepie, a także bezpieczne opakowanie podczas wysyłki, są jego ogromnym atutem. Nie mam żadnych zastrzeżeń i zdecydowanie polecam.

5 / 5 2017-10-02

Kupiłem najnowszy Raspberry Pi, Polecam zakupy w tym sklepie.

Rzetelne opinie o Ematador.pl

Ematador.pl

Siedziba
Braniewo

WWW
http://www.ematador.pl

Email
[email protected]

Telefon
603046733

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie