Kategorie: / Odzież i Obuwie

Embros Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Embros
5 / 5 2023-03-09

Nie tylko zapisuję moje opinie na temat sklepów i dostawców usług tutaj. Również regularnie sprawdzam ich oceny. Dzięki temu portalowi udało mi się uniknąć aż pięciokrotnie współpracy z dostawcami, którzy nie dbają o zadowolenie klienta. Zamiast tego, odkryłem naprawdę godną zaufania markę, z którą utrzymuję stałą relację jako lojalny klient. Bardzo mi się podoba, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-12-22

Wcześniej przeglądałem opinie klientów na temat marek i ich oferty tylko na Google i Facebooku. Teraz koniecznie sprawdzam je również tutaj. Niektóre opinie są mało profesjonalne i bardziej emocjonalne, dlatego nie wiele mówią o samym produkcie. Jednak przynajmniej można zauważyć, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-10-21

Jestem bardzo zadowolony, że mogę pomagać innym użytkownikom w wyborze dobrego produktu, zamówieniu odpowiedniej usługi i znalezieniu wiarygodnego partnera do inwestycji. Bardzo doceniam fakt, że na tym portalu opinie nie są cenzurowane. Opinie są publikowane na stronie bez żadnych zmian wprowadzanych przez moderatorów.

5 / 5 2022-02-12

W dotychczasowych latach sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich ofercie głównie za pośrednictwem platform takich jak Google i Facebook. Obecnie postanowiłem dodatkowo weryfikować je również tutaj. Niektóre recenzje są niewystarczająco szczegółowe, przez co trudno dowiedzieć się więcej o samym produkcie. Jednak przynajmniej widać, że administratorzy strony nie dokonują zmian w treści wypowiedzi.

5 / 5 2019-09-04

Cenie sobie wygodę i mogę powiedzieć, że są to wygodne koszulki

Rzetelne opinie o Embros

Embros

Siedziba
Poznań

WWW
https://embros.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
+48 605 23 22 22

Logowanie