Kategorie: / Biuro / Komputery i Internet / Poligrafia i wydawnictwo / Usługi

EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna
5 / 5 2019-02-19

Przez pewien czas GW-PRINT PPHU i Firma "EMEKO" współpracują ze sobą. Wszystkie zamówienia są realizowane zgodnie z terminem i nie ma żadnych uwag. Z własnego doświadczenia zdecydowanie polecam firmę "EMEKO" jako profesjonalnego i niezawodnego partnera do współpracy.

5 / 5 2019-02-19

Od jakiegoś czasu GW-PRINT PPHU nawiązało współpracę z Firmą "EMEKO". Wszystkie zamówienia są dotrzymane w umówionym czasie i nie ma żadnych zastrzeżeń. Z całym przekonaniem polecam firmę "EMEKO" jako godnego zaufania i profesjonalnego partnera do współpracy.

5 / 5 2018-11-02

Auchan i EMEKO współpracują przy zarządzaniu akcjonariatem pracowniczym oraz zamawiają utajnione koperty do drukowania list płac. Współpraca trwa już ponad rok i przebiega bezproblemowo. EMEKO okazało się firmą dobrze zorganizowaną, profesjonalną i wyjątkowo skuteczną, co jest szczególnie ważne dla Auchan. Wszelkie umówione terminy są dotrzymywane, dlatego możemy polecić EMEKO jako godnego zaufania partnera biznesowego.

5 / 5 2018-09-07

Quad/Winkowski Sp. z o.o. chce zaprezentować firmę EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna, która od 2007 roku dostarcza nam różne druki akcydensowe. Przez ten czas EMEKO udowodniło swoją dobrą organizację i profesjonalne podejście do realizacji naszych zamówień, w tym dostaw dokonywanych zawsze w zaplanowanym czasie i po wcześniej ustalonych cenach. Z całego serca polecamy współpracę z firmą EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna.

5 / 5 2018-05-26

Potwierdzam, że przez wiele lat firma "Fax-Pol" współpracuje z EMEKO Tomecki i Płaczek Sp.J., mającą siedzibę w Łodzi przy ulicy Milionowej 27, w obszarze drukowania różnego rodzaju materiałów na składance komputerowej, arkuszach itp. Wspólna praca jest bardzo owocna, ponieważ zamówienia są realizowane bez uwag, a pracownicy firmy szybko reagują na nasze wymagania i sugestie. Zlecone zadania są wykonane precyzyjnie, sprawnie i zgodnie z naszymi wymaganiami. Jesteśmy zadowoleni z współpracy z EMEKO i z pełnym przekonaniem rekomendujemy ją jako godnego zaufania i profesjonalnego partnera.

2018-03-29

Firma godna polecenia.

5 / 5 2017-10-04

Możemy polecić firmę Emeko jako godnego zaufania i solidnego partnera biznesowego. Dzięki rzetelności i profesjonalnemu podejściu wszystkich pracowników, współpraca z tą firmą jest niezwykle przyjemna. Szczególnie chcielibyśmy wyróżnić Dyrektora Handlowego - Pana Jacka Nowosiada oraz Kierownik Działu Handlowego - Panią Agnieszkę Leśniewską.

5 / 5 2017-09-08

Antalis Poland współpracuje z firmą Emeko Tomecki i Płaczek Sp. J. już od połowy lat 90-tych ubiegłego wieku. Nasza firma jest dostawcą surowców dla Emeko oraz odbiorcą ich produktów. W obu tych rolach, Emeko zasługuje na najwyższą pochwałę - są uczciwym płatnikiem, profesjonalnie zorganizowanym producentem oraz godnym zaufania dostawcą produktów najwyższej jakości. Z pełnym przekonaniem polecamy Emeko jako potencjalnego partnera biznesowego.

Rzetelne opinie o EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna

EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna

Siedziba
Łódź

WWW
http://emeko.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48426892350

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie