Kategorie: / Biuro / Komputery i Internet / Poligrafia i wydawnictwo / Usługi

EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna
5 / 5 2019-02-19

GW-PRINT PPHU od dłuższego czasu współpracuje z Firmą "EMEKO" Wszystkie zamówienia realizowane są terminowo i bez zastrzeżeń Z pełnym przekonaniem polecam firmę "EMEKO"jako profesjonalnego i solidnego partnera do wspołpracy

5 / 5 2018-11-02

Firma Auchan współpracuje z EMEKO przy obsłudze akcjonariatu pracowniczego. Zamawiamy także koperty utajnione do druku list płac. Współpraca nasza trwa dopiero ponad rok ale w tym czasie nie było nigdy problemów. EMEKO dała się poznać jako firma zorganizowana i profesjonalna a co dla Auchan najważniejsze wysoce skuteczna. Wszelkie terminy zawsze były dotrzymywane. Z pewnością EMEKO jest firmą godną polecenia jako partner biznesowy.

5 / 5 2018-09-07

Quad/Winkowski Sp. z o.o. pragnie przedstawić Państwu firmę EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna, która jest naszym kilkuletnim (od 2007 roku), dostawcą różnych druków akcydensowych. Przez ten okres firma EMEKO wykazała się dobą organizacją i profesjonalną realizacją naszych zamówień tzn. dostawy we wskazanym czasie, zawsze po uzgodnionych wcześniej cenach. Serdecznie polecam współpracę z firmą EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna.

5 / 5 2018-05-26

Oświadczam, że Firma "Fax-Pol" od wielu lat współpracuje z EMEKO Tomecki i Płaczek Sp.J. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Milionowej 27 w zakresie wykonywania różnego rodzaju druków na składance komputerowej, arkuszach, itp. Współpraca układa się bardzo dobrze, nasze zamówienia są realizowane bez zastrzeżeń. Pracownicy firmy szybko reagują na wszelkie nasze uwagi i spostrzeżenia. Zadania powierzone, wykonywane są rzetelnie, sprawnie i zgodnie z wymogami stawianymi przez naszą firmę. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę EMEKO jako solidnego o profesjonalnego partnera.

2018-03-29

Firma godna polecenia.

5 / 5 2017-10-04

Rekomendujemy firmę Emeko jako solidnego i wiarygodnego partnera w biznesie. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków wszystkich pracowników Firmy sprawiają, że współpraca z Firmą Emeko jest wyjątkowo sympatyczna. Szczególne wyrazy uznania dla Dyrektora Handlowego - Pana Jacka Nowosiad i Kierownik Działu Handlowego - Pani Agnieszki Leśniewskiej.

5 / 5 2017-09-08

Firma Antalis Poland współpracuje z firmą Emeko Tomecki i Płaczek Sp. J. od połowy lat 90tych zeszłego stulecia. Jesteśmy dla Emeko dostawcą surowca i odbiorcą produktów. W każdej z tych ról firma Emeko zasługuje na najwyższe uznanie - nienaganny płatnik, profesjonalnie zorganizowany producent i godny zaufania, pewny dostawca wysokiej jakości produktów. Z pełnym uznaniem polecamy firmę Emeko jako potencjalnego partnera w biznesie.

Rzetelne opinie o EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna

EMEKO Tomecki i Płaczek Spółka Jawna

Siedziba
Łódź

WWW
http://emeko.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48426892350

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie