Kategorie: / Odzież i Obuwie

EmemeTees Opinie Klientów

średnia ocen: 2.00
opinie o EmemeTees
1 / 5 2021-01-11

To prawdziwy dramat. Chociaż zamówiłam i zapłaciłam za koszulki 7 grudnia 2020, to jednak dotarły do mnie ponad miesiąc później, 11 stycznia 2021 roku. Otrzymałam dwa maile obiecujące, że koszulki zostaną dostarczone przed świętami i nowym rokiem, ale nigdy nie otrzymałam odpowiedzi na moje maile ani wiadomości na Facebooku, a kiedy dzwoniłam, telefon był nie odbierany. Ostatecznie jakość tych koszulek okazała się tylko średnia, a na dodatek nadruk jest bardzo podobny do starych prasowanek wykonanych w domu żelazkiem, i obawiam się, że szybko się zetrze. Jestem przerażona, ale nie mam już siły walczyć o zwrot pieniędzy. Radzę uniknąć tego sklepu.

1 / 5 2021-01-07

Jest to doskonały przykład nieodpowiedzialnej obsługi klienta, która prowadzi do utraty zaufania i zniechęcenia. Po pierwsze, otrzymałem maila informującego mnie o opóźnieniu dostawy zamówionej koszulki, ale od tamtego momentu nie otrzymałem żadnej dalszej informacji. Mimo wysłanych wiadomości, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani nawet najmniejszego kontaktu. Minęły już trzy tygodnie, a zamówionego produktu nadal nie mam. Po takiej przykrej sytuacji, zdecydowanie nie zamierzam już korzystać z usług tej firmy.

1 / 5 2020-12-02

Na stronie obiecują, że zamówienia będą realizowane w ciągu 2-5 dni roboczych, ale to nie zostało dotrzymane. Niestety, nie informują klientów o opóźnieniach w dostawie, nawet nie wysyłają maila. Obsługa klienta jest bardzo zła. Próbowałem się z nimi skontaktować przez formularz na stronie, bezpośredni e-mail i Facebook, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. Jakość koszulki jest przeciętna. Jedyny pozytyw to możliwość zapakowania koszulki w puszce.

5 / 5 2019-10-27

Koszulki pakowane w puszki? EKSTRA pomysł

Rzetelne opinie o EmemeTees

EmemeTees

Siedziba
Gdynia

WWW
https://ememetees.com/

Email
[email protected]

Telefon
518 802 800

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie