Kategorie: / Doradztwo i konsulting

emesz.pl Michał Szafrański Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o emesz.pl Michał Szafrański
5 / 5 2022-08-09

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w znalezieniu odpowiedniego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym atutem tego serwisu jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji komentarzy. Opinia zostaje w krótkim czasie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-07-24

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich ofercie przeglądałem dotąd tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Teraz sprawdzam je każdorazowo też tutaj. Zdarza się, że opinie są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo można się dowiedzieć o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że właściciele serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2022-04-02

Bardzo cieszy mnie, że mogę pomóc innym klientom w wyborze trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego sklepu. Dużym plusem tego miejsca jest, w mojej ocenie, brak zmieniania opinii. Opinia zostaje niemal natychmiast opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-04-22

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem w ostatnich latach tylko w Google i w social mediach. Teraz wchodzę każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało szczegółowe, więc niewiele można się dowiedzieć o samym wyrobie. Ale dzięki temu mam gwarancję, że właściciele tego miejsca nie usuwają komentarzy.

Rzetelne opinie o emesz.pl Michał Szafrański

emesz.pl Michał Szafrański

Siedziba
Włoszczowa

WWW
http://emesz.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie