Kategorie: / Budownictwo

EmFarby Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o EmFarby
5 / 5 2023-03-23

Nie tylko zamieszczam tu opinie o firmach i markach. Zapewne częściej je analizuję. Dzięki tej stronie już z 6 razy udało mi się uniknąć zawarcia kontraktu z nieszanującym klienta sprzedawcą. Za to wybrałem faktycznie wartościową firmę, której oddanym klientem jestem do teraz. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2022-10-05

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat używanych produktów, dostarczonych usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał okazję współpracować. Jednocześnie uważam, że ile ludzi, tyle zdań, ale jeżeli widzę, że jakaś rzecz ma prawie same niepochlebne opinie, to daję sobie spokój, bo dam sobie rękę uciąć, że wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-07-27

Czytam i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmienione czy nawet ukryte przez administratora portalu. Na tej stronie wszystkie moje opinie są widoczne praktycznie natychmiast po wystawieniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro marki, czy dużego biznesu. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to Was szanuję.

5 / 5 2021-06-28

Oczywistym jest, że firmy, niczym nasz rząd, uwielbiają składać wiele obietnic. Niestety w życiu bywa różnie - z pewnością nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci tworzone są takie serwisy. Rzetelne, dbające o klienta marki mają szansę wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni sprzedawcy tracą pozycję i klientów. Brawo!

5 / 5 2021-01-12

Polecam

Rzetelne opinie o EmFarby

EmFarby

Siedziba
Biała Pierwsza

WWW
https://emfarby.pl/

Email
[email protected]

Telefon
608599007

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie