Kategorie:

Emi-led.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Emi-led.pl
5 / 5 2022-01-02

Opinie konsumentów o firmach i ich produktach lub usługach sprawdzałem do tej pory tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Aktualnie czytam je obligatoryjnie także tutaj. Nierzadko recenzje są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele dowiadujemy się o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-11-27

Bardzo cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym klientom w znalezieniu trafiającego w oczekiwania produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście sprawdzonego dostawcy. Niepodważalnym plusem tego serwisu jest, w mojej ocenie, brak ingerowania w treść opinii. Opinia zostaje bardzo szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2019-02-24

Transakcja przebiegła pomyślnie, robiłem dosyć duże zakupy i akurat skorzystałem z darmowej wysyłki. Zamawiałem kilka żarówek i lampę sufitową do salonu, jakościowo w porządku, cenowo również. Polecam.

5 / 5 2018-09-07

Czasem robiłem zakupy w tym sklepie i za każdym razem było wszystko w porządku. Produkty zgodne z zamieszczonym opisem, cena OK. Szybki czas realizacji i przede wszystkim dobry kontakt ze sklepem. Polecam.

Rzetelne opinie o Emi-led.pl

Emi-led.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.emi-led.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie