Kategorie:

Emi-led.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Emi-led.pl
5 / 5 2022-01-02

Do tej pory sprawdzałem opinie konsumentów na temat firm i ich produktów lub usług jedynie na profilu firmy w Google i na Facebooku. Obecnie jednak zdecydowanie czytam je także tutaj. Często zauważam, że recenzje są wyraźnie pisane pod wpływem emocji, więc nie możemy wiele dowiedzieć się o samym produkcie. Niemniej jednak, przynajmniej mamy pewność, że administratorzy portalu nie cenzurują żadnych opinii.

5 / 5 2021-11-27

Bardzo się cieszę, że mogę pomóc innym klientom w znalezieniu produktu, który spełni ich oczekiwania, w zamówieniu wymaganej usługi lub w znalezieniu wiarygodnego dostawcy. Jestem przekonana, że jednym z największych plusem tego serwisu jest to, że nie ingerujemy w treść opinii, która po opublikowaniu zostaje natychmiast dostępna dla innych użytkowników, a administratorzy nie dokonują żadnych zmian w jej treści.

5 / 5 2019-02-24

Przebiegło udane zakupy, które były dosyć kosztowne, jednak skorzystałem akurat z darmowej dostawy. Zamówiłem kilka żarówek oraz lampę sufitową do mojego salonu. Zarówno jakość, jak i cena produktów były w porządku. Gorąco polecam tę transakcję.

5 / 5 2019-02-24

Moja transakcja zakończyła się sukcesem. Wykonałem dość znaczne zakupy i właśnie skorzystałem z darmowej wysyłki. Zamówiłem kilka żarówek oraz lampę sufitową do salonu, które są w porządku pod względem jakości, a także cenowo. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-09-07

Bywało, że odwiedzałem ten sklep i za każdym razem miałem same przyjemności. Towary były zgodne z opisem, cena była w porządku. Zamówienia były realizowane szybko, a co najważniejsze, miałem świetny kontakt ze sklepem. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-09-07

Byłem tam kilka razy, żeby zrobić zakupy, i za każdym razem wszystko było w porządku. Produkty były zgodne z opisem, cena była odpowiednia. Obsługa była szybka i przede wszystkim miła. Bardzo polecam ten sklep.

Rzetelne opinie o Emi-led.pl

Emi-led.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.emi-led.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie