Kategorie: / Komputery i Internet / Telekomunikacja / Usługi

Enformatic Sp. z o. o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Enformatic Sp. z o. o.
5 / 5 2022-10-13

Nie tylko wyrażam tutaj swoje opinie na temat produktów, usług i firm. Zdecydowanie częściej przeprowadzam ich sprawdzanie. Dzięki waszej pomocy udało mi się już trzy razy uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym sprzedawcą. Zamiast tego zdecydowałem się na firmę, która naprawdę angażuje się w swoją pracę i jestem jej wiernym klientem przez cały czas. Dziękuję, że jesteście tutaj.

5 / 5 2022-10-04

Zanim kliknę "kupuję", najpierw sprawdzam opinie innych klientów na tej stronie internetowej dotyczące konkretnego sklepu online i produktu, który chcę zamówić. Praktykuję to przez kilka miesięcy i jeszcze nigdy nie zostałem oszukany. Serdecznie polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani cierpliwości na angażowanie się w proces zwrotów, reklamacji czy rozmów z obsługą sklepów.

5 / 5 2022-03-10

Przed kliknięciem przycisku "zamawiam", najpierw odwiedzam tę stronę i sprawdzam, jak klienci oceniają konkretny sklep internetowy i produkt, który wybrałem. Robię to już od kilku lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Bardzo polecam tę stronę każdemu, kto nie chce tracić czasu ani nerwów na wymianę, rezygnację, składanie reklamacji i dyskusje ze sklepem.

5 / 5 2020-12-17

Bardzo się raduję, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub w wyborze zaufanego sprzedawcy. Największą zaletą tej strony jest, według mnie, fakt że nie ma kontroli nad komentarzami. Opinie są natychmiast publikowane na portalu i administratorzy ich nie modyfikują.

Rzetelne opinie o Enformatic Sp. z o. o.

Enformatic Sp. z o. o.

Siedziba
Rzeszów

WWW
http://www.enformatic.pl

Email
[email protected]

Telefon
177175000

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie