Kategorie: / Hobby

Equinesports.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Equinesports.pl
5 / 5 2022-08-11

Nie tylko wystawiam tu opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je czytam. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy udało mi się uniknąć zawarcia umowy z nieszanującym klienta przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście solidną firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2022-05-14

Analizuję i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% pewność, że nie zostaną one poddane obróbce czy nawet usunięte przez moderatora witryny. Na tym portalu wszystkie moje wypowiedzi zostają zamieszczone praktycznie natychmiast po wysłaniu, nie jest istotne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą rodzinnej firmy, czy największego gracza w branży. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to bardzo szanuję.

5 / 5 2022-05-10

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o sprzedających i ich produktach. Zapewne częściej je analizuję. Dzięki tej stronie już co najmniej parę razy uniknąłem zawarcia umowy z nieszanującym klienta dostawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie solidną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Dobrze, że jesteście.

5 / 5 2021-03-06

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Equinesports.pl

Equinesports.pl

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://equinesports.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie