
Monika
Polecam , kolejny zakup bluz i T-shirtów , idealna jakość z jednym rozmiarem nie trafiłam , łatwy zwrot - kurier odebrał paczkę ode mnie ! Polecam , czekam na kolejne kolorki !
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Justyna

Sylwia

Sylwia
Produkt inny niż zamawiałam , NIE POLECAM , zero kontaktu z klientem.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Magda

DANUTA
Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie. Duży problem z odzyskaniem płatności za zwrot zamówienia, co potwierdzają liczne opinie ( również opinie o braku przesyłki zamówionego towaru ). Brak znajomości lub niechęć stosowania praw konsumenta przez Sprzedającego. Nie kupować !!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

BEATA
3 czerwca nabyłam na ich stronie katanę jeansową, wszystko super, ale nie otrzymałam numeru paczki. Wybrałam DPD Pick up i poza kodem puntku w zamówieniu niczego wiecej nie ma. W poniedziałek dzwoniłam, rozmowa odrzucona, po chwilii otrzymałam sms z prosbą o napisanie wiadomosci. Opisałam sytuację i poprosiłam o nr paczki. Otrzymałam odpowiedź, że paczka dotrze do punktu w ciagu 1-2 dni roboczych. Numeru już nie dostałam do śledzenia, oczywiście paczka do tej pory nie doszła, a na smsy nik nie odpowiada.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Daria

Agata

Monika
Nie polecam!!! Oszuści i złodzieje!!! Nie zwracają pieniędzy za zwrot produktu i kontaktu z nimi nie ma.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Kama
Nie polecam ,zwracasz towar i miesiac upominasz sie o pieniądze, na fb zero komentarzy ,bo większość negatywne, myślę, że robią ludzi w wała, sa tacy że sie o pieniądze nie upominają i zapominają a oni korzystają, i po komentarzach wnioskuję, że masa ludzi jest oszukana .nie polecam .
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Magdalena
Szczerze nie polecam, długi czas wysyłki oraz zamówienie pomylone -spodnie inne od zamówionych , rozmiar inny i do tego dużo więcej policzone , omijać takie sklepy , za dużo pomyłek jak na jedno zamówienie. Tragedia
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Agnieszka
Nigdy więcej nie zamówię niczego z tej strony Towar bardzo kiepskiej jakości ( smród chińszczyzny na kilometr ), długi czas oczekiwania na towar , a po oddaniu go spowrotem - brak zwrotu pieniędzy !!!! Jedno wielkie oszustwo. Przestrzegam wszystkich przed tą stroną
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Monia
Polecam , zamówiłam bluze i spodnie , dla mnie rewelacja ! T-shirt niestety zbyt duży Ale bez problemu kurier odebrał ode mnie paczuszkę bez chodzenia i wysyłania i zwrot środków , wrócę z pewnością po nowe kolorki !
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Ania
Kontakt z firmą TRAGICZNY, czas oczekiwania na zamówienie SKANDALICZNY, finalnie towar przyszedł inny niż zamawiałam i prosząc o kontakt w tej sprawie/pisząc - BRAK Z ICH STRONY JAKIEJ KOLWIEK ODPOWIEDZI. N I E P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Marta
Zamówienie przyszło po trzy razy dłuższym czasie oczekiwania niż jest podane na stronie. Gdyby nie moje upominanie się to czekałabym do dnia dzisiejszego na nie. W paczce inne rzeczy, niż to co było zamówione. Miesiąc czekałam na zwrot środków, oczywiście kilkukrotnie musiałam się o nie sama upomnieć.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Marta
Zamówiłam spodnie wszystko zgodne z opisem przesyłka dotarła szybko . Polecam !
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Anna Waro.
Jak zawsze wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie. Ubrania są naprawdę cudowne i szczerze polecam!!!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Katarzyna
Omijać ten sklep. Zamawiasz cos a dostajesz cos innego. Brak kontaktu...nie odbierają telefonu, odsyłasz towar na wymianę a dostalsm znowu to sama. Masakra. Pracownicy analfabeci. NIE POLECAM
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij

Monika Lewczuk
Polecam , transakcja przebiegła bez problemu , wymiana jednego produktu na czas i gratis , dla mnie rewelacja - nie rozumiem czasami złośliwości innych ludzi , wystarczy zadzwonić , napisać i problem rowiazany , wrócę z pewnością ????
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij