
BEATA
2026-06-10
3 czerwca nabyłam na ich stronie katanę jeansową, wszystko super, ale nie otrzymałam numeru paczki. Wybrałam DPD Pick up i poza kodem puntku w zamówieniu niczego wiecej nie ma. W poniedziałek dzwoniłam, rozmowa odrzucona, po chwilii otrzymałam sms z prosbą o napisanie wiadomosci. Opisałam sytuację i poprosiłam o nr paczki. Otrzymałam odpowiedź, że paczka dotrze do punktu w ciagu 1-2 dni roboczych. Numeru już nie dostałam do śledzenia, oczywiście paczka do tej pory nie doszła, a na smsy nik nie odpowiada.
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij