
Monika
2026-06-25
Polecam , kolejny zakup bluz i T-shirtów , idealna jakość z jednym rozmiarem nie trafiłam , łatwy zwrot - kurier odebrał paczkę ode mnie ! Polecam , czekam na kolejne kolorki !
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij