Kategorie: / Usługi

Etna Events Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Etna Events
5 / 5 2022-06-10

W mojej ocenie każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych produktów, dostarczonych usług czy sprzedających, z którymi faktycznie miał do czynienia. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale jeżeli widzę, że jakiś sprzedający ma praktycznie same krytyczne opinie, to nie zamawiam, bo z pewnością wszyscy nie mogli się pomylić.

5 / 5 2022-01-26

Weryfikuję i wystawiam recenzje wyłącznie wtedy, gdy wiem, że nie zostaną one ”wygładzone” czy nawet ukryte przez administratora strony. W tym serwisie wszystkie moje oceny zostają opublikowane praktycznie natychmiast po wystawieniu, nieważne, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą małej marki, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I za to was szanuję.

5 / 5 2021-07-06

Cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym konsumentom w znalezieniu spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego serwisu jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-03-21

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy, podobnie jak politycy, kochają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak idealnie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie uruchamiane są takie serwisy. Przyjazne, nastawione na konsumenta biznesy mogą zareklamować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a nieuczciwi przedsiębiorcy tracą pozycję i klientów. Brawo!

Rzetelne opinie o Etna Events

Etna Events

Siedziba
Tarnowskie Góry

WWW
https://etnaevents.pl/

Email
[email protected]

Telefon
690-800-500

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie