Kategorie: / Komputery i Internet / Telekomunikacja

ETTH Opinie Klientów

średnia ocen: 3.67
opinie o ETTH
1 / 5 2022-06-08

Zwrot środków z salda

Od 1 stycznia nie korzystam z usług firmy Etth Bedzin. Po zakończeniu umowy firma nie zwraca mi pieniędzy, które są na moim koncie. Pomimo kilku wizyt w firmie oraz napisania prośby o przelanie pieniędzy na moje konto bankowe, do tej pory nie dostałam żadnych pieniędzy, a minęło już 5 miesięcy. Jakie wnioski można wyciągnąć na temat takiego postępowania firmy?

5 / 5 2022-06-07

Zanim kliknę przycisk "kupuję", zwykle sprawdzam opinie innych użytkowników na temat serwisu i produktu, który mnie zainteresował. Robię to już od kilku lat i nigdy nie miałem problemów. Polecam to każdemu, kto nie chce później wymieniać produktów, zgłaszać reklamacji lub mieć nieprzyjemnej wymiany zdań ze sprzedającym.

5 / 5 2021-08-19

Nie tylko piszę recenzje o firmach i markach tutaj. Zazwyczaj więcej czasu poświęcam na czytanie ich. Dzięki temu, uniknąłem zawarcia umowy aż 6 razy z niesolidnym sprzedawcą. Zamiast tego, odkryłem naprawdę wartościową markę, z którą jestem lojalnym klientem do dzisiaj. Jestem pewien, że nie jestem jedyną osobą, która cieszy się z waszego istnienia.

Rzetelne opinie o ETTH

ETTH

Siedziba
Będzin

WWW
http://etth.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie