Kategorie: / Hobby

F1sklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o F1sklep.pl
5 / 5 2021-11-05

Nie tylko wystawiam tu opinie o firmach. Z pewnością częściej je czytam. Dzięki temu serwisowi już co najmniej kilka razy udało mi się uniknąć podpisania umowy z niesolidnym przedsiębiorcą. Za to wybrałem rzeczywiście cieszącą się świetną renomą firmę, której lojalnym klientem jestem do dzisiaj. Cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2021-09-27

Znajdują się tutaj opinie zarówno o czołowych firmach, jak również o niewielkich biznesach z mojej miejscowości. Często tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś towaru w nieznanym mi sklepie i dotąd się nie zawiodłam. Dobrze, że istnieją tego typu serwisy.

5 / 5 2021-09-23

Czytam i zamieszczam recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one ”wygładzone” czy nawet wykasowane przez właściciela portalu. Na tej platformie wszystkie moje opinie stają się widoczne dla czytających praktycznie natychmiast po napisaniu, nie ma znaczenia, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firemki, czy dużej spółki kapitałowej. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I takie coś szanuję.

5 / 5 2021-03-08

Zdajemy sobie sprawę, że marki, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w realu bywa różnie - na pewno nie jest tak barwnie jak w materiałach reklamowych. Dlatego moim zdaniem dobrze, że w Internecie działają takie miejsca. Zaufane, dbające o odbiorców marki mają szansę zareklamować się i otrzymać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą uznanie klientów. Dzięki!

Rzetelne opinie o F1sklep.pl

F1sklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://f1sklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie