Kategorie: / Hobby

Fajerwerkilider.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Fajerwerkilider.pl
5 / 5 2022-07-29

Cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w znalezieniu spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Bardzo dużym atutem tego serwisu jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-12-23

Komentarze klientów o markach i ich portfolio czytałem do niedawna tylko w wizytówce Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Czasem komentarze są ubogie w merytorykę, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2021-09-28

Miło, że mam szansę pomóc innym konsumentom w znalezieniu jakościowego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi czy w wyborze naprawdę godnego zaufania wykonawcy. Wielkim atutem tego serwisu jest, jak dla mnie, brak modyfikowania komentarzy. Opinia zostaje szybko zamieszczona na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-08-15

Komentarze klientów o markach i ich ofercie czytałem w przeszłości tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Zdarza się, że komentarze są pełne emocje, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

Rzetelne opinie o Fajerwerkilider.pl

Fajerwerkilider.pl

Siedziba
Białystok

WWW
http://fajerwerkilider.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie