Kategorie: / Biuro / Budownictwo / Dom i ogród

FHU TEXO Sp. z o.o. Sp.K. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o FHU TEXO Sp. z o.o. Sp.K.
5 / 5 2022-11-18

Przez ostatnie lata, zawsze czytałem opinie klientów na temat marek i ich produktów tylko na stronach Google i w mediach społecznościowych. Jednak teraz, zdecydowanie obowiązkowo zaglądam również tutaj. Czasem te komentarze są dość ogólne, przez co trudno otrzymać pełny obraz danego produktu. Jednak dzięki temu mogę mieć pewność, że moderatorzy tego miejsca nie zmieniają opinii użytkowników.

5 / 5 2022-10-13

Tu kupisz tanio bramy garażowe marki Wiśniowski. Co więcej - z montażem i serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym!! Gorąco polecam

5 / 5 2022-05-07

W ostatnich latach sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich ofercie tylko przy użyciu wyszukiwarki Google oraz mediów społecznościowych. Teraz również zobowiązująco zaglądam tutaj. Czasami recenzje są mało szczegółowe, co oznacza, że nie zdobywamy dużo informacji na temat samego produktu. Jednak to mi daje pewność, że administratorzy tego miejsca nie usuwają komentarzy.

5 / 5 2022-04-01

Jestem zadowolony/a z możliwości pomagania innym ludziom w dokonywaniu wyboru odpowiedniego produktu, zamawianiu spersonalizowanej usługi lub znalezieniu godnego zaufania wykonawcy. Jeden z niezaprzeczalnych atutów tego miejsca, według mnie, polega na braku edycji opinii. Komentarze są szybko publikowane na stronie i osoby zarządzające nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-28

Bardzo mnie cieszy, że mogę pomagać innym ludziom w wyborze produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług i w znajdowaniu rzeczywiście godnych zaufania sprzedawców. Najważniejszą zaletą tego miejsca, z mojego punktu widzenia, jest brak cenzurowania komentarzy. Opinia zostaje natychmiastowo opublikowana na stronie, a administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o FHU TEXO Sp. z o.o. Sp.K.

FHU TEXO Sp. z o.o. Sp.K.

Siedziba
Jerzmanowice

WWW
https://texo-bramy.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 733 922 625

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie