Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo / Usługi

Fol - Kolor Zbigniew Pawłowski Opinie Klientów

5.00/5.00 - ilość ocen: 4
opinie o Fol - Kolor Zbigniew Pawłowski
5 / 5 2019-02-04

Firma Fol-Kolor od wielu lat jest dostawcą folii do pakowania styropianu dla naszej Firmy. Wszystkie dostawy są zrealizowane bez zastrzeżeń i możemy rekomendować tą Firmę jako solidnego dostawcę. W naszej współpracy szczególnie cenimy sobie zaangażowanie pracowników w realizację powierzonych zadań i dużą elastyczność. Polecamy firmę Fol-Kolor jako rzetelnego i dobrego partnera, z którym współpraca niesie wiele korzyści.

2019-01-14

"Fol - Kolor Zbigniew Pawłowski" to wiarygodny kontrahent handlowy. Firma bardzo rzetelnie podchodzi do wzajemnej współpracy przy realizacji zamówień oraz regulowania należności.

5 / 5 2019-01-04

Współpracę handlową z firmą FOL-KOLOR oceniam na najwyższym poziomie. Firma profesjonalnie realizuje swoje zadania statutowe. Na podkreślenie zasługuje terminowość realizacji zamówień, wysoka jakość dostarczonych produktów (worki foliowe), konkurencyjne ceny.

5 / 5 2018-05-27

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu sprawnej i profesjonalnej współpracy z firmą FOL KOLOR. Wieloletnie doświadczenie tej firmy jest widoczne zarówno w wysokiej jakości składanych zamówień, terminowości w regulowaniu należności jak i profesjonalizmie osób, które w niej pracują. Z całą pewnością mogę polecić FOL KOLOR jako solidnego partnera.

2017-06-30

Firma "FOL-KOLOR" to rzetelny Dostawca, który realizuje zamówienia terminowo, zgodnie ze specyfikacją i po konkurencyjnych cenach.

5 / 5 2017-06-21

Firma "Fol - Kolor Zbigniew Pawłowski" wykazała się dobrą organizacją i profesjonalizmem załogi i jest godną polecenia przy realizacji kolejnych zleceń jako wiarygodny partner.

Rzetelne opinie o Fol - Kolor Zbigniew Pawłowski

Fol - Kolor Zbigniew Pawłowski

Siedziba
Przysiek

WWW
http://www.fol-kolor.pl

Email
[email protected]

Telefon
+4856645-93-28

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie