Kategorie: / Hobby / Usługi / Pozostałe

Freak&Ink Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Freak&Ink
5 / 5 2022-02-16

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o firmach i markach. Z pewnością częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już z 6 razy uniknąłem zawarcia kontraktu z ogólnie niepolecanym przedsiębiorcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie wartościową markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.

5 / 5 2022-02-02

Cieszy mnie, że mam okazję pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2021-10-07

Każdy zdaje sobie sprawę, że firmy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak kolorowo jak w materiałach reklamowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie tworzone są takie serwisy. Solidne, dbające o odbiorcę marki mają szansę zareklamować się i zyskać feedback, a nieuczciwi sprzedawcy tracą szacunek klientów. Brawo!

5 / 5 2021-09-15

Zanim nacisnę ”kupuję”, zawsze wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego sprzedawcy i zamawianego przedmiotu. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam to miejsce każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Freak&Ink

Freak&Ink

Siedziba
Sucha Beskidzka

WWW
http://freak-ink.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie