
Jarek Skonio
2026-06-10
Polecam serdecznie. Państwo byli bardzo wyrozumiali, cierpliwi oraz bardzo bardzo pomocni i profesjonalnie umieli pomoc nawet na odległość (przez telefon ) za co bardzo Państwu dziękuję!!!
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij