Kategorie: / Handel / Serwis / Usługi

GLOBAL ANDRZEJ SIBIŃSKI Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o GLOBAL ANDRZEJ SIBIŃSKI
2018-12-12

Przy budowie biura naszej firmy kierowałem się tym aby było tam dużo światła więc do współpracy poprosiłem firmę Global aby zabudowała ściany budynku szybą. efekt powalający budynek wygląda znakomicie a praca z nimi to czysta przyjemność

5 / 5 2018-11-25

Bardzo mi się podoba, że firma podeszła do mnie indywidualnie. Wymontowali stare okna, przy okazji oddali na skup. Zamontowali nowe, które również kupiłam w Global Okna. Mam kominek, to przy okazji kupiłam wkład kominkowy, bo odpowiada mi jakość produktów, jakie oferuje firma. Jestem bardzo zadowolona.

5 / 5 2018-07-09

Współpraca z tak profesjonalną i nowoczesną firmą, to dla mnie czysta przyjemność. Doceniam elastyczność, indywidualizacje potrzeb i oczekiwań oraz pracę wykonaną starannie. Firma Global Okna spełnia więc moje oczekiwania.

2018-06-07

Firma Global Okna, to przede wszystkim fachowe podejście do klienta. Panowie przyjechali i dość sprawnie im poszedł ten demontaż okien i drzwi. Zamontowali również nowe okna, które niestety wcześniej zamówiłem już w innej firmie. Miesiąc temu zaaranżowali dla mnie również ogród zimowy, który w tym zimnym okresie jest dla mnie i dla żony przepięknym dodatkiem ogrodu. Zaproponowałem wygląd ogrodu, firma Global dostosowała wygląd do moich upodobań. Mojej żonie bardzo podoba się taki ogródek.

5 / 5 2017-12-14

Fachowe doradztwo w wyborze odpowiednich okien i drzwi do mojego domu. Kompleksowa obsługa, od doradztwa, aż po profesjonalnie wykonanie w atrakcyjnej cenie. Jestem zadowolony, że nie zawiodłem sie na Global Okna. Terminowo i bez większego bałaganu, czyli tak jak zapewniali.

5 / 5 2017-09-08

Współpracuję z firmą Global Okna już jakiś czas i z tego powodu jestem bardzo dumny. Firma wykazuje się profesjonalizmem, doświadczeniem i nie mniejszymi umiejętnościami, dzięki czemu wszelkie działania wykonywane przez nich są na najwyższym poziomie. W pełni przekonują mnie swoim indywidualnym i fachowym podejściem do klienta oraz terminowym wykonywaniem pracy.

5 / 5 2017-05-06

Skorzystałem z okazji ofertowej Global Okna, która zaoferowała mi fasadę marmurową do kominka. Mimo, że używana spełniła moje oczekiwania ze względu na wygląd i oczywiście cenę. Bardzo estetycznie wykonana. Sama firma profesjonalna, fachowe doradztwo, szybki montaż. Nic dodać, nic ująć.

Rzetelne opinie o GLOBAL ANDRZEJ SIBIŃSKI

GLOBAL ANDRZEJ SIBIŃSKI

Siedziba
Szczecin

WWW
http://www.globalokna.pl

Email
[email protected]

Telefon
503 903 741

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie