Kategorie: / Komputery i Internet / Poligrafia i wydawnictwo / Reklama i Marketing / Usługi

GRADIENT Agencja Reklamy Ewa Bilczewska Opinie Klientów

5.00/5.00 - ilość ocen: 2
opinie o GRADIENT Agencja Reklamy Ewa Bilczewska
5 / 5 2019-03-23

Z GRADIENT, Agencja Reklamy, Ewa Bilczewska współpracuję od 2 miesięcy. Firma została mi polecona przez znajomego. Poznałem już kompleksowe i kreatywne podejście tej firmy do każdego klienta i do każdego zlecenia indywidualnie. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły, niebywałe zaangażowanie, wysoka jakość oferowanych materiałów sprawia, że wydaję pieniądze na reklamę z korzyścią dla mojej działalności! Po latach jestem wreszcie zadowolony z wizerunku własnej firmy.

5 / 5 2018-03-31

Współpraca z GRADIENT, Agencja Reklamy, Ewa Bilczewska trwa od 20 lat. Wszystkie zadania, jakie zostały zlecone firmie, zostały wykonane w terminie i jakościowo bez zastrzeżeń. Oceniam bardzo dobrze organizację pracy, doświadczenie i profesjonalizm zespołu, a co za tym idzie różnorodność wykonywanych nośników (reklamy na autobusach, samochodach, bannery, tablice, elementy targowe, prezentacje, sesje zdjęciowe, materiały poligraficzne, prasowe i biurowe). Za wykonany przez GRADIENT branding mojej siedziby otrzymaliśmy wyróżnienie. To fachowa i odpowiedzialna firma.

2017-07-19

GRADIENT, Agencja Reklamy, Ewa Bilczewska jest naszym partnerem ponad 5 lat. To rzetelny, wiarygodny i solidny kontrahent. Mimo wielokrotnie napiętych terminów i naprawdę wysokich wymagań jakościowych z naszej strony, realizacja zadań przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Podkreślenia wymaga terminowość i jakość obsługi handlowej. Kontynuacja współpracy świadczy o tym, że w zakresie oferowanej działalności nie znaleźliśmy lepszej firmy. Z przekonaniem rekomendujemy usługi GRADIENT.

Rzetelne opinie o GRADIENT Agencja Reklamy Ewa Bilczewska

GRADIENT Agencja Reklamy Ewa Bilczewska

Siedziba
Gliwice

WWW
http://www.gradient.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48501721742

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie