Kategorie: / Dom i ogród

Imperium Lamp Opinie Klientów

średnia ocen: 3.00
opinie o Imperium Lamp
1 / 5 2023-03-18

Tandetne wykonanie lamp, obsługa sklepu bardzo nie miła dla ludzi z Ukrainy oraz długi czas oczekiwania niż się spodziewałem. Zbigniew szef jakiś dziwny i nie wyrazny :)

1 / 5 2021-06-08

Firma bardzo nierzetelna. Nie dotrzymują terminów (przekroczone kilkukrotnie!) i świadomie wprowadzają w błąd klientów, gdyż wiedząc, że mają problemy z producentem / dostawcą lamp, na swojej stronie pozostawiają dalej krótkie terminy realizacji. Zamówiłam towar w kwietniu z terminem dostawy 4-14 dni, w czerwcu sama zrezygnowałam, gdyż kolejny podany termin nie został dotrzymany. Nie polecam firmy ImperiumLamp.pl .

5 / 5 2020-11-17

Niestety, bardzo złe doświadczenie. Oczekiwałam na lampy ponad miesiąc. Siedmiokrotnie dzwoniłam do sklepu. Za każdym razem informacja, że czekają na dostawę od producenta, ciągle przekładanie terminu dostawy. Żadnego zainteresowania z ich strony. W końcu musiałam anulować zamówienia, bo nie mogłam już patrzeć na kablezwisajace z sufitu w gotowym od dawna domu. Brak szacunku do klienta. Pomimo grzecznych próśb.

5 / 5 2019-07-01

Lampy nie dość, że doskonale świecą to jeszcze mają dobrą cenę.

Rzetelne opinie o Imperium Lamp

Imperium Lamp

Siedziba
Częstochowa

WWW
https://www.imperiumlamp.pl/

Email
[email protected]

Telefon
800 800 444

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie