Kategorie: / Media i Informacje / Reklama i Marketing

Iroglobal Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Iroglobal Sp. z o.o.
5 / 5 2022-07-14

Uważam, że każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie na temat produktów, usług oraz firm, z którymi miał realny kontakt. Nie da się zadowolić wszystkich, jednak zauważając, że dana platforma handlowa posiada głównie negatywne opinie, decyduję się na rezygnację z zakupu, ponieważ te recenzje na pewno nie powstały bez powodu.

5 / 5 2022-01-23

Publikuję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez właściciela strony. Na tej stronie każda moja recenzja jest widoczna od razu po napisaniu, niezależnie od tego, czy jest pozytywna czy krytyczna, i bez względu na to, czy dotyczy małej firmy czy dużej korporacji. Cieszę się, że nie ulegam zastraszeniu i szanuję to u innych.

5 / 5 2021-12-03

Jestem przekonany, że każdy ma uprawnienie do wyrażania swoich opinii na temat produktów, usług i korporacji, z którymi miał bezpośredni kontakt. Równocześnie zdaję sobie sprawę, że niemożliwe jest zadowolić wszystkich. Jednakże, jeśli zauważam, że dana platforma sprzedażowa jest zdominowana przez negatywne opinie, to rezygnuję, ponieważ jest mało prawdopodobne, że wszystkie z nich są nieuzasadnione.

5 / 5 2021-10-15

Zanim dokonam zakupu, zawsze sprawdzam opinie innych użytkowników na portalu dotyczące konkretnego sklepu i produktów, które mnie interesują. Praktykuję tę metodę od wielu lat i zawsze przynosi mi to korzyści. Polecam tę stronę każdemu, kto nie chce poświęcać czasu na późniejsze kłopoty związane z wymianami, reklamacjami czy dyskusjami ze sprzedawcą.

Rzetelne opinie o Iroglobal Sp. z o.o.

Iroglobal Sp. z o.o.

Siedziba
Gdańsk

WWW
http://iroglobal.pl

Email
[email protected]

Telefon
533903900

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie