Kategorie: / Biuro / Komputery i Internet / Serwis / Usługi

ISO-NET Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ISO-NET Sp. z o.o.
5 / 5 2019-02-21

Firma "ISO-NET Sp. z o.o." wykazała się dobrą organizacją i profesjonalizmem załogi i jest godną polecenia przy realizacji kolejnych zleceń jako wiarygodny partner.

5 / 5 2019-02-14

Gdynia, 01-03-2010r. REFERENCJE Firma UTM Krzysztof Mańkowski działa na terenie województwa pomorskiego od 1993 r. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju okablowaniem strukturalnym, systemami kontroli dostępu, systemami alarmowymi, systemami rejestracji czasu pracy, systemami telewizji użytkowej, systemami zasilania awaryjnego oraz centralami telefonicznymi. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na jakość świadczonych przez nas usług oraz na zadowolenie naszych klientów, których z każdym dniem przybywa. Dynamiczny rozwój firmy skłonił nas do poszukiwania systemu informatycznego, który ułatwi nam przede wszystkim zarządzanie relacjami z klientami. O pomoc w doborze odpowiedniego oprogramowania poprosiliśmy firmę Iso-Net Sp. z o.o. z Gdyni, która zaproponowała nam oprogramowanie CDN XL firmy Comarch. Zaproponowany przez nich moduł CRM to nie tylko system informatyczny, ale przede wszystkim przyjęta strategia, filozofia działania przedsiębiorstwa, która ma na celu poprawę kontaktów z klientami, przez co możliwy jest bardziej dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i lepsza realizacja wyznaczonego celu – osiągnięcie zysku. Po wykonanej prezentacji przez Złotego Partnera Comarch- Iso-Net Sp. z o.o. zdecydowaliśmy się na zakup CDN XL – moduł CRM. Była to jedna z lepszych decyzji, która w znaczny sposób poprawiła szybkość, jakość oraz efektywność naszej pracy. Ze swojej strony gorąco polecam pracę z programem CDN XL oraz współpracę z firmą Iso-Net z Gdyni, gdyż jest to bardzo wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów, dążący do tego samego celu co ich Klienci. Z poważaniem Krzysztof Mańkowski

5 / 5 2019-02-14

Firma posiada kompetentny zespół specjalistów z różnych zakresów branży IT i ERP. Polecam współpracę z tą firmą.

5 / 5 2019-01-28

Polecamy firmę "ISO-NET Sp. z o.o." jako fachowego i kompetentnego partnera we współpracy biznesowej.

2018-10-17

Poziom kompetencji konsultantów jest na wysokim poziome, przez co współpraca układa się bardzo dobrze. Z całą pewnością możemy polecić ISO-NET jako partnera biznesowego.

2018-05-02

Firma "ISO-NET Sp. z o.o." dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi "ISO-NET Sp. z o.o." jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.

5 / 5 2017-10-19

Super obsługa i jakość zamówienia

5 / 5 2017-08-16

Dziękujemy firmie ISO-NET Sp. z o.o. za bardzo dobrą realizację zadania inwestycyjnego. Pomimo bardzo napiętych terminów i wysokich wymagań jakościowych realizacja zadania przebiegła sprawnie i bez zakłóceń. Polecamy firmę ISO-NET Sp. z o.o. jako bardzo dobrego wykonawcę.

5 / 5 2017-05-07

Polecam współpracę z firmą ISO-NET, ponieważ ich kompetencje oraz biznesowe podejście do problemu, prześcigają wszelką konkurencję.

2017-04-04

Firma ISO-NET Sp. z o.o. dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi ISO-NET Sp. z o.o. jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.

Rzetelne opinie o ISO-NET Sp. z o.o.

ISO-NET Sp. z o.o.

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.iso-net.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+8605950122

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie