Kategorie: / Odzież i Obuwie / Dom / Dla Dzieci

Jakzadarmo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 1.67
opinie o Jakzadarmo.pl
1 / 5 2019-02-27

Brak kontaktu ze strony sklepu, brak informacji o stanie zamówienia, brak zwrotu pieniędzy. Odpowiedzi na maile dopiero po straszeniu policją i rzecznikiem konsumenta. Ponad miesiąc oczekiwania na koszulę ciążową i odpowiedzi na maile w zaawansowanej ciąży to zdecydowanie za długo. Szybciej urodzę niż odzyskam swoje pieniądze. Ten "sklep" to totalna pomyłka.

3 / 5 2018-07-07

18 maja zamówiłam w tym sklepie 2 sukienki. Na moje nieszczęście zapłaciłam za nie przelewem. Towaru nie otrzymałam. Sklep ignoruje klienta albo przesyła błędne informacje o wysłaniu towaru. Ostatnio napisali mi, że zwrócili pieniądze. Niestety, nie jest to prawdą. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie.

2018-04-17

Beznadziejnie zamówiłam kombinezon którego nie mieliście czekam już 40dni na zwrot pieniędzy i nic nawet nie odp na wiadomość

1 / 5 2017-08-26

Oszuści i złodzieje!!!! Z powodu opóźnienia w realizacji musiałam anulować zamówienie. Niestety nadal nie otrzymałam zwrotu pieniędzy (od trzech miesięcy!). Brak kontaktu. Brak odpowiedzi na wielokrotne maile! Jeszcze raz OSZUŚCI!!!!

2017-08-08

Zamówienie złożone i nie przesłane przez miesiąc. Maile można pisać do upojenia, dzwonić też, wszystko bez odzewu, Oszukańcza firma, bo sklepem internetowym trudno "toto" nazwać.

2017-05-31

We wrześniu otrzymałam uszkodzony towar. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Obsługa sklepu ignoruje maile. Wymówka, którą się posługuje, dlaczego do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu pieniędzy: "Aktualnie zmieniamy firme ksiegowa ktora nas obsluguje i nie wiem jeszcze jak zrobic Pani ten zwrot ". Aktualnie od 4 miesięcy. Aż trudno w to uwierzyć.

2017-04-24

bardzo słaby kontakt ze sklepem. monitoring zamowienia- pozorny-była tylko infomacja "w realizacji" sprzedaj towar którego nie maja na skladzie

Rzetelne opinie o Jakzadarmo.pl

Jakzadarmo.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.jakzadarmo.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie