Kategorie: / Motoryzacja / Usługi

Joymile.com Opinie Klientów

5.00/5.00 - ilość ocen: 20
opinie o Joymile.com
5 / 5 2019-01-04

Serdecznie polecam joymile wszystkim którzy chcą znaleźć sprawdzone auto oraz skorzystać z profesjonalnej pomocy ekspertów którzy auto zaproponują oraz zweryfikują. Osobiście szukałem auta przez 4 msc, z Joymile w niespełna 2 tygodnie udał mi się znaleźć bardzo dobry samochód i dopiąć wszystkie szczegóły. Po otrzymaniu ogromnego raportu czas jaki poświęciłem na oglądanie samochodu to od 1,5 min do 2 min. :)

5 / 5 2018-12-15

Polecam, profesjonalna obsługa.

5 / 5 2018-10-26

Rzetelne osoby z pasją, super pomysł na firmę, ponieważ wiele osób (w tym ja) nie zna się na samochodach, ani nie ma wujka Mietka mechanika- są one łatwym celem dla handlarzy i innych nie uczciwych sprzedawców. Dzięki firmie Joymile wiem co kupiłam. Do tego profesjonalne negocjacje od strony pracownika sprawiły, że koszt usługi zwrócił się z nawiązką. Polecam z całego serca!

5 / 5 2018-09-04

O firmie Joymile przeczytałem w reklamach pojawiających się na portalach społecznościowych, jednak do skorzystania z ich usług przekonała mnie opinia znajomego, których zakupił samochód z ich pomocą ( jest z transakcji bardzo zadowolony). Moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. miły a przede wszystkim łatwy kontakt, konkretne rzeczowe przedstawienie oferty. Znalezienie konkretnego interesującego mnie samochodu trwało mniej niż tydzień, inspekcja, negocjacje cenowe, załatwienie wszelkich formalności, aż do odebrania kluczyków kolejnych kilka dni (tylko i wyłącznie związane z moim tymczasowym pobytem za granicą). Tutaj muszę pochwalić pracowników Joymile, gdyż całą transakcja i związane z nią formalności zostały skoordynowane perfekcyjnie, przy jednoczesnym stałym kontakcie telefonicznym. Umowa przedwstępna, zaliczka na samochód, rezerwacja pojazdu itd, to wszystko panowie przeprowadzili bardzo sprawnie dzięki czemu mogę cieszyć się i korzystać z nowo nabytego pojazdu. Jestem wymagającym klientem. Ze współpracy z Joymile jestem na prawdę zadowolony i z czystym sumienie poleciłbym tę firmę każdemu, kto szuka pewnego auta. Co przesądziło o pozytywnej opinii? - kontakt - łatwy, rzeczowy, miły - odpowiedzialność - firma zleca inspekcje osobom trzecim. Inspekcje są bardzo szczegółowe, jednak jakieś drobne niezgodności mogą sie zawsze pojawić - w tym przypadku Joymile zwróciło mi część poniesionych dodatkowych kosztów - gwarancje i umowa - tutaj też miałem kilka uwag, jednak panowie z Joymile zgodzili się uzupełnić zapisy umowy o punkty dotyczące gwarancji i i odpowiedzialności w zakresie świadczonych usług, tak że obie strony były zadowolone. Podsumowując, Joymile to firma w pełni profesjonalna, odpowiedzialna i gwarantująca zadowolenie każdego klienta (moje na pewno). A co gdy nie uda się znaleźć interesującego pojazdu? Firma zwraca opłatę.

5 / 5 2018-08-08

Poszło gładko. Wcale dlatego, że się znam. . . :-) Pojęcia o samochodach nie mam. Najpierw Car Hero zbadał samochód i Joymile wystawiło certyfikat.. chętny znalazł się szybko, bo samochód był sprawdzony, a z dokumentu wystawionego przez Joymile wynikał stopień jego zużycia. Potem, natychmiast otrzymałam z Joymile ofertę sprzedaży dokładne takiego auta, jakie chciałam kupić. Bez wycieczek po Polsce i godzin spędzonych na porównywaniu ofert i szukaniu zasadzek. Sprzedałam jeden i kupiłam drugi samochód z pomocą Joymile, a dzięki kompleksowej ofercie zaoszczędziłam czas i ograniczyłam ryzyko do minimum. Dla mnie Joy to nowoczesność i wygoda. Przyszłość rynku używanych samochodów. Z założenia samochody to domena mężczyzn i wielu tylko prześwietli przymrużonym okiem, a wie wszystko, powącha, posłucha i wie czy można kupić, co działa, co zepsute. Taki sobie poradzi, jeśli wytrwały. Osobom takim jak ja, szczególnie kobietom, co to nie muszą znać się na wszystkim, które nie mają doświadczenia na rynku motoryzacyjnym, świadomym ryzyka, polecam profesjonalną pomoc Joymile. Jak się człowiek nie zna na czymś to nawet nie wie gdzie szukać żeby nie dać się oszukać. Pierwszy raz sprzedaż samochodu była prosta i szybka, a kupno używanego auta tylko przyjemnością. Zespół Joymile - nieoceniona pomoc w najwyższym standardzie. Ludzie o wysokim poziomie kultury osobistej. Dziękuję. Polecam. Warto. Kinga z Krakowa (bardzo wymagająca klientka).

5 / 5 2018-07-13

Joymile pokazał, że w Polsce da się robić client service z prawdziwego zdarzenia. Poziom responsywności, profesjonalizmu, zaangażowania i wiedzy rzuca na kolana w porównaniu do polskich standardów. To szczególnie ważne w kontekście branży samochodowej gdzie kupującego traktuje się zazwyczaj bardziej jak problem niż klienta. Bardzo dziekujemy całej ekipie Joymile za pomoc - cieszymy się bardzo naszym nowym Volvo :)

5 / 5 2018-06-29

Joymile to z jedna z najbardziej profesjonalnych firm z jakimi przyszło mi kiedykolwiek wspołpracować w Polsce. Panowie bardzo dobrze zbadali rynek aut używanych w naszym kraju i mają bardzo efektywny plan pracy. Dzięki temu współpraca z Nimi to czysta przyjemność. Podsumowując pracę z Joymile tylko utwierdziłem się w przekonaniu że w mojej skromnej ocenie nie wyobrażam sobie innej formy kupna auta używanego niż z firmą Joymile. Jestem przekonany że pieniądze zainwestowane w pakiet zwróciły mi się przez to że przez cały proces nie musiałem wychodzić z domu i umawiać się na spotkania z handlarzami, wszystkim zajmował się Joymile. Co więcej bezpieczeństwo zakupy z dużą dozą prawdopodobieństwa zwróci się w przyszłości przez zminimalizowanie ryzyka kupna auta z jakąś wadą której sam nie byłbym wstanie sprawdzić podczas zakupu (Panowie potrafili znaleźć mega dużo poważnych uszkodzeń w historii auta mimo tego że handlarz wystawiał auto z informacją która zupełnie by na to nie wskazywała). Dziękuje Wam serdecznie za współpracę i życzę samych sukcesów. Adrian

5 / 5 2018-06-13

Z zakupionego z pomocą Joymile samochodu jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.

5 / 5 2018-06-11

Szukałem przez długi czas nowego samochodu, na początku nie byłem przykonany do tego rodzaju usług, ale po zniechęceniu się niewiarygodnymi ofertami, wróciłem do Joymile i pomogli mi znaleźć samochód po rocznym wynajęciu w bardzo dobrym stanie z którego jestem bardzo zadowolony. Polecam!

5 / 5 2018-02-03

Profesjonalni, znający się na swojej robocie ludzie. Dobry kontakt, duże zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta. Polecam!

Rzetelne opinie o Joymile.com

Joymile.com

Siedziba
Kraków

WWW
https://joymile.com/pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 732 051 999

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie