Kategorie: / Poligrafia i wydawnictwo

KalendarzeFirmowe24 Opinie Klientów

średnia ocen: 4.20
opinie o KalendarzeFirmowe24
1 / 5 2023-01-24

Niestety nie mogę wskazać żadnych pozytywnych aspektów współpracy z firmą kalendarzefirmowe24. Niemili pracownicy to jeden z najmniejszych problemów podczas kontaktu z firmą. Takie projekty, jakie tworzą graficy kalendarzefirmowe24, mogłaby wykonać każda osoba z dostępem do programu Canva. Rozmowa w celu ustalenia korekt projektu (a w zasadzie stworzenia go na nowo) prowadzona była przez grafika w tonie: ja wszystko wiem i znam się najlepiej. W momencie rezygnacji z usługi, która jest zagwarantowana w regulaminie, firma samodzielnie podjęła decyzję o zwrocie tylko części kosztów, mimo że nie doszliśmy do ostatecznego porozumienia i nie wyraziliśmy zgody na zwrot pomniejszonej kwoty. Wszelkie głosy sprzeciwu zostały zignorowane. W skrócie – lepiej wykupić dostęp do jakiegokolwiek programu graficznego i stworzyć projekt samodzielnie, niż nawiązywać jakąkolwiek współpracę z firmą kalendarzefirmowe24.

5 / 5 2022-09-17

Można znaleźć tutaj opinie zarówno o rozpoznawalnych sieciach, jak również o nowo powstałych sklepikach z mojego miasta. Zazwyczaj tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś artykułu w nieznanym mi sklepie i do tej pory się nie zawiodłam. Cieszę się, że istnieją tego typu strony.

5 / 5 2022-08-12

Są tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich producentach, jak również o małych działalnościach z mojego regionu. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Super, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2022-02-16

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru tygodni i ani razu nie zaliczyłem wpadki. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, odstąpienia od umowy, składanie reklamacji lub spory ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-10-16

Zanim nacisnę ”potwierdzam i płacę”, każdorazowo wchodzę na ten portal i zgłębiam komentarze innych osób na temat konkretnego sklepu online i wybranego wyrobu. Robię tak w zasadzie już od paru lat i ani razu się nie zawiodłem. Polecam postępować podobnie każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, rezygnacje, składanie reklamacji oraz dyskusje ze sklepem.

Rzetelne opinie o KalendarzeFirmowe24

KalendarzeFirmowe24

Siedziba
Kartuzy

WWW
https://kalendarzefirmowe24.pl/

Email
[email protected]

Telefon
606 331 713

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie