Kategorie: / Prawo

Kancelaria Ultimatum adwokat Paweł Olszewski Opinie Klientów

średnia ocen: 1.20
opinie o Kancelaria Ultimatum adwokat Paweł Olszewski
1 / 5 2024-01-16

hciałbym podzielić się informacją na temat drastycznych praktyk firmy Kancelaria Ultimatum, prowadzonej przez Pawła Olszewskiego. To nie jest firma, to zorganizowana grupa szantażystów, gotowych zaatakować każdego, kto zdecyduje się podpisać z nimi umowę. Po związaniu się z Ultimatum, stajesz się celem ataku Olszewskiego, otrzymując wezwanie na kwoty, które mogą przewyższać zdrowy rozsądek. Ich główną strategią jest terroryzowanie swoich klientów-ofiar, zwłaszcza w przestrzeni internetowej. Stworzyli sieć stron internetowych i kont na popularnych forach, gdzie bezwzględnie atakują każdą firmę i osobę, która miała z nimi jakikolwiek kontakt. Kancelaria Ultimatum oszuści, znani organom ścigania. Nie brak im wulgaryzmów, nękania, zastraszania i tworzenia całkowicie fałszywych historii, aby zniszczyć reputację dłużników lub firm, które padły ofiarą ich oszustw. Ostrzegam przed jakimkolwiek kontakt z Kancelarią Ultimatum. Nie bierzcie poważnie żadnych wiadomości, które publikują. Ich brak uczciwości jest evidentny nawet na ich własnej stronie internetowej, gdzie z premedytacją nie podają swojego adresu. Unikajcie ich jak ognia i uważajcie na swoje interesy. To banda, której celem jest jedynie zysk kosztem ludzi naiwnie wierzących w ich fałszywe obietnice.

1 / 5 2024-01-05

Oszuści - szukam kontaktów do pozwu zbiorowego

1 / 5 2023-11-14

To nie jest żadna Kancelaria tylko adwokat Paweł Olszewski założył na słupa firmę w Anglii, żeby ludzi oszukiwać na wpłatę. Brak podanego adresu , fałszywy NIP, KRS i inne dane sprawiają, że utrudnione jest podjęcie jakichkolwiek działań wobec nich. Dodatkowo, posiadają swoją stronę internetową, na której wprowadzają ludzi w błąd, generując rzekome długi, które sami tworzą na papierze. Warto obejrzeć reportaż Pauliny Bąk w Polsacie, ukazujący, w jaki sposób traktują ludzi. Istnieje także inny dokument na ten temat. Sprawa została zgłoszona do prokuratury, i im więcej świadków i zgłoszeń, tym lepiej. Mam nadzieję, że wreszcie ktoś zajmie się tą sprawą, a oszuści zostaną ukarani, być może nawet pozbawieni wolności. Jeśli otrzymasz wezwanie od nich do zapłaty 30 tysięcy za negatywny komentarz, natychmiast powinieneś zgłosić to policji i prokuraturze. To samo dotyczy wpisania długu na ich stronie. Bądź ostrożny jako klient, ponieważ istnieje ryzyko, że staniesz się ofiarą oszustwa. Ostrzegam przed nimi.

1 / 5 2023-08-09

Kancelaria Ultimatum, za pomocą oszukańczych praktyk, wykorzystuje osób dotkniętych wcześniejszym oszustwem, które szukają pomocy w odzyskaniu swoich pieniędzy. Klienci zawierają umowę z kancelarią i wpłacają pieniądze na rzekome działania windykacyjne. Jednakże później okazuje się, że kancelaria nie wykonuje żadnych działań oraz traci się kontakt z nią. Próby skontaktowania się z innymi numerami kończą się agresywnymi reakcjami. Reporterka śledcza z telewizji Polsat prowadzi dochodzenie w sprawie Kancelarii Ultimatum i ukazuje te nieuczciwe praktyki w reportażu śledczym. Klienci, którzy mieli styczność z tą kancelarią, ostrzegają przed oszustwem i zalecają zachowanie ostrożności. Program telewizyjny emitowany na Polsat ujawnia działalność Kancelarii Ultimatum specjalizującej się w odszkodowaniach i przedstawia manipulacje oraz oszustwa, których liczne osoby, w tym także osoby starsze, padły ofiarą i straciły dużą ilość pieniędzy.

1 / 5 2023-06-14

Kancelaria Ultimatum oszukuje swoich klientów, pobierając zaliczkę za działania windykacyjne i nie wykonując ich. Po otrzymaniu płatności Kancelaria traci zainteresowanie klientem i przestaje odpowiadać na jego próby kontaktu, zwykle obrażając go wulgarnie. Reporterka z Polsatu odkryła te praktyki podczas swojego dochodzenia, które ujawniły, że starsze osoby, które wcześniej padły ofiarą oszustwa, straciły kilkadziesiąt tysięcy złotych na próbie odzyskania swoich pieniędzy za pośrednictwem Kancelarii Ultimatum. Ponadto, Kancelaria stosuje groźby wobec klientów, którzy publikują prawdziwe opinie w internecie na temat swojego oszustwa. Kancelaria rozpowszechnia także dane osobowe swoich klientów w internecie i prowadzi fałszywy rejestr długów, używając logo legalnie działającego polskiego rejestru w celu zdobycia wiarygodności, choć nie ma do tego prawa. Przedstawiciel prawdziwego rejestru zapowiedział podjęcie działań prawnych przeciwko Kancelarii Ultimatum za nadużywanie ich logo. W sprawie Kancelarii Ultimatum toczą się również postępowania prokuratorskie.

1 / 5 2023-03-17

Paweł Olszewski założył Kancelarię Ultimatum, która oszukuje ludzi i wyłudza pieniądze. Żeby zmienić swoje wizerunki, stworzył wiele stron internetowych. Gdy jego oszustwa zostały ujawnione, musiał utworzyć więcej stron. Na stronach takich jak sciaganie-dlugow.pl, windykacja-polska.pl czy portal-konsumenta.com, dodawał informacje swoich klientów i pisał fałszywe opinie. Następnie zażądał pieniędzy od klientów, żeby usunąć taką opinię, prosząc od 20 000 do 30 000 złotych. Mimo że policja i prokuratura prowadzili przeciwko niemu wiele postępowań, Olszewski nie sięi boi. Można go znaleźć pod adresem Górczewska 222/296, 01-460 Warszawa; Paderewskiego 18, 06-400 Ciechanów; Błońska 33, 05-807 Podkowa Leśna oraz pod numerem telefonu 692139312.

1 / 5 2023-01-13

Zanim uwierzyć w propozycję oszustów, warto skorzystać z programu śledczego Kancelarii Ultimatum Polsat Interwencja, który jest dostępny online. Tam można poznać wszystkie nielegalne machinacje adwokata Olszewskiego. Przez wiele lat oszukiwał on klientów, podając fałszywe dane takie jak numery KRS i NIP. Opinie w internecie na temat Kancelarii Ultimatum Warszawa są bardzo złe. Najczęściej, po złożeniu zaliczki kontakt z Olszewskim zostaje przerwany, a on sam przestaje odbierać telefon.

3 / 5 2022-11-08

Kancelaria Ultimatum Olszewski Paweł, znany adwokat, został przedstawiony jako główny bohater reportażu śledczego emitowanego na antenie Polsatu pod tytułem "Interwencja - Poszkodowani dwa razy. Również przez kancelarię odszkodowawczą". W materiale opisano, że adwokat ten próbował oszukać staruszków, którzy już raz byli oszukani przez kancelarię odszkodowawczą. Olszewski Paweł figuruje na liście adwokatów od 28 kwietnia 2015 roku, a numer jego wpisu to 5676. Jego kancelaria znajduje się pod adresem ul. Górczewska 222/296 w Warszawie, a praktykuje on również w Ciechanowie. Preferowaną praktyką jest dla niego praktyka ogólna.

1 / 5 2021-07-27

Nie sądziłem, że możliwe jest aby takie oszustwo jak kancelaria Ultimatum funkcjonowało w Polsce. Oszukali mnie na wiele tysięcy złotych, sprawę zgłosiłem do prokuratury, głupi byłem i nie poczytałem prawdziwych opinii w internecie o nich, nie rozumiem, jak może funkcjonować tyle lat przekręt bez siedziby bez adresu, bez nipu, bez krs, nagminnie łamiący prawo i oszukujący ludzi starszych, nie płacący podatków. Nawet telewizja się zajmowała tymi oszustami a oni bezczelnie dalej okradają kolejnych ludzi. Wszystkie opinie na ich stronach są fałszwe, prawda jest taka, że żerują na ludziach, którzy szukają pomocy w odzyskaniu długu, a oni ich jeszcze dodatkowo okradają a później piszą po całym internecie paszkwile na osobę którą oszukali. Tak samo jak pisali paszkwile na osobę która była jedną z oszukanych osób w programie śledzczym Polsatu.

1 / 5 2021-04-23

Na swojej stronie podali nowy fałszywy adres Jana Pawła II 23, 00-854 Warszawa, nigdy tam o nich nie słyszano, po Złotych Tarasach i wyburzonej Rotundzie to kolejne oszustwo. Ten wałek kancelaria ultimatum jest zarejestrowany na słupa w Anglii,nie posiada NIP, REGON, KRS, w Polsce działa całkowicie nielegalnie, a tekturowa polska prokuratura i policja nie robi nic, pomimo reportażu śledczego jak oszukiwali osoby starsze. Wykorzystują to, ze policja, sądy czy prokuratura boi się firmy krzaka na słupa z Angli bo nie znają języka, załosne to jest, ale tak to właśnie wygląda w tym tekturowym państwie. Dodatkowo publikuja w internecie fałszywe informacje i pomawiają swoich własnych klientów publikując ich dane oraz fałszywe informacje o nich. Chcesz zostać zbluzgany w sieci, żeby opuplikowali na fake stronach fałszywe informacje o tobie i o twoim fałszywym długu to zadzwon i zostań klientem tych oszustów, a potem ładnie opisz jak to przebiegło.

Rzetelne opinie o Kancelaria Ultimatum adwokat Paweł Olszewski

Kancelaria Ultimatum adwokat Paweł Olszewski

Siedziba
-

WWW
www.kancelariaultimatum.pl

Email
[email protected]

Telefon
605-448-944

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie