Kategorie: / Pozostałe / Usługi

Krzysztof Meble KEG 58-100 Świdnica, Czwartaków 1 Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  Krzysztof Meble KEG 58-100 Świdnica, Czwartaków 1
5 / 5 2022-06-14

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do zamieszczenia opinii na temat używanych towarów, wykonanych dla niego usług lub dostawców, z którymi rzeczywiście miał okazję współpracować. Uważam też, że nie wszyscy zawsze będą zadowoleni, ale jak widzę, że jakiś sprzedawca lub dostawca usług ma prawie tylko niepochlebne opinie, to rezygnuję, ponieważ dam sobie rękę uciąć, że nie wszystkie są bezzasadne.

5 / 5 2020-12-31

Sprawdzam i piszę recenzje wyłącznie wtedy, gdy mam 100% gwarancję, że nie zostaną one zmienione na korzyść opiniowanego czy nawet usunięte przez moderatora portalu. Na tej platformie wszystkie moje komentarze pojawiają się praktycznie natychmiast po wysłaniu, bez względu na to, czy są korzystne, czy krytyczne, czy dotyczą mikro firmy, czy potężnego monopolisty. Ewidentnie się nie dajecie zastraszyć. I ja to szanuję.

5 / 5 2020-12-03

Komentarze klientów o markach i ich ofercie czytałem dotąd tylko w wyszukiwarce Google i na facebookowych profilach. Obecnie sprawdzam je obowiązkowo również tutaj. Zdarza się, że komentarze są bardzo emocjonalne, więc niezbyt dużo mówią o samym przedmiocie. Ale za to mamy gwarancję, że moderatorzy serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2020-11-18

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o towarach i usługach. Chyba jeszcze częściej je analizuję. Dzięki Wam już trzy razy uniknąłem transakcji z nieuczciwym sprzedawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie zaufaną markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Idealnie, że jesteście.

Rzetelne opinie o Krzysztof Meble KEG 58-100 Świdnica, Czwartaków 1

Krzysztof Meble KEG 58-100 Świdnica, Czwartaków 1

Siedziba
Świdnica

WWW
https://www.drewniacy.pl/firma/krzysztof-gorka-meble-keg-4680957

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie