Kategorie: / Pozostałe / Usługi

Krzysztof Meble KEG 58-100 Świdnica, Czwartaków 1 Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  Krzysztof Meble KEG 58-100 Świdnica, Czwartaków 1
5 / 5 2022-06-14

Nauczyli mnie, że każdy ma prawo wyrażać swoją opinię na temat towarów, usług i dostawców, z którymi rzeczywiście miał styczność. Nie zawsze wszyscy będą zadowoleni, ale jeśli widzę, że dany sprzedawca lub dostawca ma wiele negatywnych opinii, to uważam, że lepiej zrezygnować, bo nie wszystkie opinie są nieuzasadnione.

5 / 5 2020-12-31

Sprawdzam i piszę moje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez moderatora na korzyść osoby, którą opiniuję. Na tej platformie moje komentarze pojawiają się od razu bez względu na ich treść i odnoszą się do małych firm lub potężnych korporacji. To, że moderatorzy nie wpływają na moje opinie, jest godne szacunku i cenię to bardzo.

5 / 5 2020-12-03

Do tej pory zawsze czytałem opinie klientów na temat marek i ich oferty na Google oraz na profilach na Facebooku. Teraz koniecznie muszę je sprawdzać także tutaj. Czasami komentarze są bardzo emocjonalne, więc nie dostaję zbyt dużo informacji o samym produkcie. Jednak mam pewność, że moderatorzy tego serwisu nie ukrywają treści.

5 / 5 2020-11-18

Nie tylko publikuję recenzje o produktach i usługach tutaj, ale jeszcze częściej je dokładnie analizuję. Dzięki waszym opiniom, udało mi się uniknąć transakcji z nieuczciwym sprzedawcą już trzy razy. Zamiast tego, odkryłem markę, na której można polegać i do dziś jestem ich lojalnym klientem. To wspaniałe, że jesteście tutaj.

Rzetelne opinie o Krzysztof Meble KEG 58-100 Świdnica, Czwartaków 1

Krzysztof Meble KEG 58-100 Świdnica, Czwartaków 1

Siedziba
Świdnica

WWW
https://www.drewniacy.pl/firma/krzysztof-gorka-meble-keg-4680957

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie