Kategorie: / Biuro / Dom

Lobby Meble Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  Lobby Meble
5 / 5 2023-03-05

W ostatnich latach przeczytałem opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług głównie na profilach firm w Google i na Facebooku. Jednak teraz, zaczynam sprawdzać je także na tym portalu. Często komentarze są mało konstruktywne i nie dostarczają dużo informacji na temat samego produktu. Jednak za to mamy pewność, że moderatorzy serwisu nie usuwają żadnych komentarzy.

5 / 5 2022-02-23

Według mnie każdy ma pełne prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki dotyczącej zakupionych produktów, otrzymanych usług lub firm, z którymi rzeczywiście mieliśmy do czynienia. Oczywiście, niekoniecznie musimy być zgodni, ale jeśli zauważam, że dany sklep ma przeważająco negatywne opinie, wówczas wolę zrezygnować, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że wszyscy nie mogą się mylić.

5 / 5 2021-06-06

Zanim dokonam zakupu poprzez kliknięcie przycisku "złóż zamówienie", koniecznie odwiedzam stronę i przeczytuję opinie innych użytkowników dotyczące sprzedawcy oraz interesującego mnie produktu. Taki sposób postępowania stosuję już od kilku tygodni i nigdy nie zdarzyło mi się przeżyć nieprzyjemności. Polecam to rozwiązanie każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na negocjacje, reklamacje lub konflikty ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-05-07

Na tej stronie znajdują się opinie o znanym markach oraz lokalnych firmach z mojego regionu. Zazwyczaj odwiedzam tę stronę przed zakupem w sklepie, którego wcześniej nie znam, i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Cieszę się, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2020-11-01

No tutaj to muszę bardzo pochwalić sklep, zamówienie dotarło w idealnym, nienaruszonym stanie.

Rzetelne opinie o Lobby Meble

Lobby Meble

Siedziba
Kraków

WWW
https://lobbysklep.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(12) 414-00-28

Komórka
530-730-720

Infolinia
-

Logowanie