Kategorie: / Odzież i Obuwie
Madam Rock

Agnieszka
2026-06-16
Absolutnie nie polecam zakupów w tym sklepie, otrzymałam uszkodzoną marynarkę, reklamacja została odrzucona, najgorsze, że próbowano wmówić mi najpierw, że przetrzymałam paczkę, następnie, że odesłałam bez metek, jeszcze nie spotkałam się z takim podejściem do klienta, wszystko było udokumentowane zdjęciami a próbowano mi wmówić, że to moja wina. Radzę szukać produktów gdzie indziej
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij