Kategorie: / Dla Dzieci

Matfi.pl

2.69/5.00 - ilość ocen: 13
5 / 5 2020-04-29

Ten sklep to jakiś dramat! W lutym zamawiałam fotelik, złożyłam reklamacje w ciągu dwóch tygodni.. Oczywiście sklep odebrał przesyłkę od kuriera, bo widziałam w śledzeniu przesyłki ze paczka została dostarczona do właściciela. Do dni dzisiejszego zostałam i bez pieniędzy za zwrócony towar i bez towaru. Ten sklep to jeden wielki żart, pomimo wielu prób kontaktowania się nikt nie raczył odebrać telefonu, ani odpisać na ani jednego mojego maila. Jeżeli nie otrzymam swoich pieniędzy z powrotem to pewnie sprawa wyląduje na policji. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem!

5 / 5 2020-03-23

Polecam

1 / 5 2018-12-11

Koszmar!fatalna obsługa,oszukali mnie i narazili na dodatkowe koszty.Prawdopodobnie nie obejdzie się bez zgłoszenia na policję.

1 / 5 2018-09-28

Zamówiłam ostatnio łożeczko lionelo sven plus w sklepie Matfi, zapłaciłam z góry 265zł. Przesyłka została dostarczona dość szybko(w czwartek popoludniu), jednak to co zobaczyłam w środku to tragedia. Części do łożeczka wyglądają jak używane, a wyciągnęłam tylko przewijak i organizer, więc nawet nie wiem co było dalej! Od momemtu rozpakowania przesyłki nie ma kontaktu telefonicznego z właścicielem a są podane 3 nr telefonu! Dopiero gdy napisałam maila, poinformowałam Pana o przeczytanych opiniach w internecie i ewentualnym wszczęciu dalszych kroków jeśli się ze mną nie skontaktuje. Odpisał mi na maila, iż prawdopodobnie otrzymałam łozeczko ze zwrotu (nie wiem jak to mozliwe) i w poniedziałek wysle mi nowe kurierem i ten kurier zabierze uszkodzone. Ale nawet nie zapytał czy oczekuje wymiany czy zwrotu pieniędzy. Odpisałam czym prędzej, że nie chce juz tego towaru ponieważ miał byc on prezentem na ten weekend i chce zwrotu pieniędzy! Dostałam także kolejno maila że Pan nadał nr drugiej paczce i czeka na kuriera GLS. Czym prędzej napisałam znowu maila do Pana że nie ma wysyłać tej paczki ponieważ i takkjej nie odbiore. Kontaktowalam się z GLS, w poniedziałek przyjedzie kurier spisać protokół tej szkody i dalej zobaczymy. Kontaktowalam się już z kim trzeba w tej sprawie. Jesli Pan Tomasz Krztuk nie odda mi pieniędzy to proponuję pozew zbiorowy i podam tutaj mojego maila byśmy mogli wszyscy się skontaktować. Jednak teraz jeszcze daje Panu Tomaszowi 2 tygodnie od otrzymania protokołu szkody na zwrot pieniędzy. Jeśli Pan Tomasz odda mi pieniądze to także chętnie podziale się tutaj tą informacją.

5 / 5 2018-09-01

Dostępność towaru, zgodność z opisem, termin realizacji - wręcz błyskawiczny, tak szybko spakowali fotelik, że aż zapomnieli wrzucić uchwytu na kubek. Dzień po odbiorze, telefon do sklepu, i na kolejny dzień; kurier puka z uchwytem na kubek. Żadnych problemów, sprawa załatwiona w ekspresowym tempie. Polecam sprzedającego.

3 / 5 2018-08-15

Zalecam unikanie tego sklepu wielkim łukiem! Odradzam chyba ,że zamawiany towar może być uszkodzony a jego dostarczenie(wymiana) może trwać do trzech tygo dni.W takim przypadku ryzykujcie. Z czymś takim dawno lub może nawet nigdy się nie spotkałem.Stek kłamstw oraz niezliczona ilość nieodebranych połączeń tak można podsumować zakupy Matfi.pl

2018-07-14

To jest skandal! Ta firma masowo oszukuje ludzi proponuję jakiś pozew zbiorowy o odszkodowanie! Ja nie mam ani produktu ani zwrotu pieniędzy do tego jak się dodzwoniłam do sklepu stacjonarnego próbują mi wcisnac kit że płacąc dotpay zaznaczyłam zwrot i pieniądze wróciły do mnie w tej aplikacji nawet nie ma takiej możliwosci zaznaczenia zwrotu! Absurd. Nie zostawię tego tak!

1 / 5 2018-05-27

widzę że od kilku tygodni portal Ceneo nie dodaje mojej opinii... Matfi to oszuści i naciągacze nie wiem skąd wzięły się dobre opinie ale widzę że wreszcie ukazywane są także wersje Klientów oszukanych - ja już ponad miesiąc czasu nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za odesłany towar - barierkę do łóżka sprawa zgłoszona na policję

5 / 5 2018-05-26

Ku zaskoczeniu wszystkich tu piszących, ja polecam tego sprzedawcę. Wybrałam matę edukacyjną lionello anika, opłaciłam i czekałam na odzew sprzedawcy. Minął dzień i nic takiego nie miało miejsca. Zaczęłam więc szukać opinii na temat tego sprzedawcy. Za głowę się wzięłam, gdy zobaczyłam te wszystkie złe komentarze. Dodam, że Pan nie odbierał telefonu. Wszystko się zgadzało- zostałam oszukana. A tu jednak, miłe zaskoczenie. Pan sam do mnie oddzwania i co? Wszystko jest w porządku. Moje zamówienie dziś ma zostać wysłane. Pan, po prostu się nie wyrabia ze wszystkimi obowiązkami, tj. odbieranie tel, odpisywanie na maile. Nie byłam spokojna dopóki nie dostałam przesyłki na rękę. Więc już teraz piszę z pewną odpowiedzialnością TOWAR ZGODNY Z OPISEM. POLECAM TEGO SPRZEDAWCĘ!!! Ps. Przepraszam za ostrego maila.:)

1 / 5 2018-04-01

Ta firma to jest lipa. Zwróciłem towar czekam na zwrot pieniędzy oczywiście kontaktowałem się mailowo i telefonicznie ale bez odzewu .Nie odpisuje nie odbiera telefonu. kieruje sprawę na policję.

Matfi.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.matfi.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie