Kategorie: / AGD / Odzież i Obuwie / Dom / Dla Dzieci

Meb.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.33
opinie o Meb.com.pl
5 / 5 2022-08-24

Oszustwo

Chciałbym ostrzec innych ludzi przed dokonywaniem zakupów w tym konkretnym sklepie. Niestety, nie są w stanie zrealizować zamówień, a jeśli zostaną one anulowane, nie zwracają pieniędzy. Ta sytuacja trwa już prawie 4 miesiące. Cała sprawa jest jednym ogromnym oszustwem.

5 / 5 2022-08-24

Oszustwo

Chciałbym ostrzec innych przed dokonywaniem zakupów w tym konkretnym sklepie. Niestety, nie dotrzymują obietnic dotyczących realizacji zamówień i po ich anulowaniu odmawiają zwrotu pieniędzy. Szkoda, że ta sytuacja trwa już niemal cztery miesiące. Moim zdaniem, to jedno wielkie oszustwo.

1 / 5 2022-08-24

Zakup krzesla

Chciałbym ostrzec przed oszustami, którzy działają w sklepie, który po otrzymaniu zapłaty nie zrealizował zamówienia i odwleka zwrot wpłaconych środków od prawie dwóch miesięcy. Analizując opinie tutaj i na innych portalach, prawdopodobnie jedynym rozwiązaniem będzie podjęcie sprawy sądowej.

1 / 5 2022-08-24

Zakup krzesla

Chciałbym ostrzec przed oszustami - po otrzymaniu płatności, sklep nie dostarczył zamówienia i odwleka zwrot wpłaconych pieniędzy od prawie 2 miesięcy. Na podstawie opinii tutaj i na innych portalach, wydaje się, że jedynym rozwiązaniem możliwym będzie złożenie sprawy cywilnej.

1 / 5 2022-08-24

Oszustwo

Omyłkowo dane wcześniej 5 gwiazdek . Nie zasługują nawet na jedną.

1 / 5 2022-07-25

mazury

Odradzam ten produkt! Złożyłam zamówienie na stół 4 maja 2022 roku, ale do dzisiaj (25 lipca) nie dotarł. Sprzedawca przez trzy miesiące z różnymi wymówkami próbował się tłumaczyć, ale nie przedstawił konkretnych rozwiązań. Zdecydowałam się zrezygnować z umowy i oczekuję zwrotu pieniędzy. Zgłaszam tę sprawę do rzecznika praw konsumenta.

5 / 5 2022-04-24

Polecam

Biurko dotarlo z opoznieniem. Dostarczyl transport na terenie Warszawy, wniesli. Usluga bez zastrzezen Dobra cena Kontakt mailowy ok, telefoniczny sredni

5 / 5 2022-04-23

Polecam sklep meb.com.pl

Szafka pod telewizor bardzo ladna, kurier wstawil szafke do pokoju.

5 / 5 2021-11-01

W kwietniu złożyłam zamówienie, które miało być dostarczone w czerwcu, jednak później termin został przesunięty na lipiec, a następnie na sierpień i wrzesień. Ostatecznie zdecydowałam się anulować zamówienie we wrześniu. Od tej pory, czyli od 1 listopada brak jest mi zwrotu pieniędzy, mimo że wydzwaniam i słyszę zapewnienia o ich wkrótce otrzymaniu. Kiedy dzwonię, odbiera ciągle inna osoba pełniąca zastępstwo. Nie polecam tego sklepu, jako że dla mnie to praktycznie kradzież moich pieniędzy.

1 / 5 2021-11-01

W kwietniu złożyłam zamówienie, które miało zostać zrealizowane w czerwcu. Jednakże, później sklep kazał mi czekać do lipca, a następnie do sierpnia i września. Ostatecznie, w wrześniu postanowiłam anulować zamówienie. Niestety, do dziś, czyli 1 listopada 2021r, wciąż nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Mimo wielu prób kontaktu, słyszę tylko zapewnienia, że pieniądze zostaną zwrócone wkrótce. Rozmawiam z zastępującą osobą, a nie z właścicielem sklepu. Radzę nie korzystać z usług tego sklepu. Mnie ten sklep oszukał i uważam, że to nieuczciwe zatrzymywanie moich pieniędzy. Mówię o tym policji jako przestępstwie.

5 / 5 2019-03-23

Zamowilem stol Sandor bo mieli najlepsza cene, stol dotarl z tygodniowym opoznieniem ale pomoc w zaladunku, Panow ze sklepu rekompensuje wszystko, POLECAM!!!!

0 / 5 2019-03-16

Bardzo uważaj na sklep MEB.COM.pl! W lipcu 2016 złożyłam zamówienie na wieszak, który był oferowany przez ten sklep. Zapłaciłam za to z góry, ale po krótkim czasie otrzymałam informację, że wieszak nie jest dostępny i nie będzie. Poprosiłam więc o zwrot pieniędzy, ponieważ zamówienie zostało anulowane przez sklep z powodu ich winy. Niestety, moje pieniądze nie zostały zwrócone, a sklep cały czas nimi obraca. Teraz przygotowuję się do podjęcia kroków prawnych. Tacy handlowcy powinni zniknąć z rynku, ponieważ szkodzą reputacji sklepów internetowych.

0 / 5 2019-03-11

Ten sklep zasługuje na pełne zaufanie. Dostawa została wykonana w umówionym terminie, a wszystkie zakupione meble są pierwszej klasy. Mam pełne przekonanie, że następnym razem również skorzystamy z oferty tego sklepu - jestem w 100% pewny.

0 / 5 2019-03-11

Ten sklep zasługuje na pełne zaufanie. Zamówienie zostało dostarczone w obiecanym terminie. Wszystkie mebelki są najwyższej jakości. Jestem absolutnie przekonany, że następnym razem również skorzystam z oferty tego sklepu :)

5 / 5 2019-03-03

Zdecydowanie polecam sklep meb.com.pl. Kontakt z obsługą był świetny i dzięki ich wiedzy, wiedziałam kiedy mogę spodziewać się dostawy, a ta pojawiła się nawet wcześniej niż się spodziewałam. Zamówiłam 2 zestawy stołów z krzesłami i obawiałam się, w jakim stanie dotrą do mnie, ale były one bardzo solidnie zapakowane, więc nie miałam się o co martwić. Choć zajęło nam trochę czasu, aby je rozpakować, najważniejsze jest to, że stoły są w pełni sprawne. Jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu i z pewnością skorzystam z tego sklepu jeszcze nie raz. Obawialiśmy się, że pierwszy raz robimy zakupy przez internet, ale trafiliśmy na dobrego sprzedawcę i teraz jesteśmy zadowoleni. Życzę miłych zakupów.

2019-02-26

Dobry poziom obsługi klienta, Pan przez telefon dużo mi pomógł. Wysyłka na czas, paczka była dobrze zapakowana dzięki czemu nic się nie uszkodziło.

5 / 5 2019-02-23

Polecam. Szafka dotarła szybko, jest bardzo ładna, wszystko zgadza się z opisem i zdjęciem na stronie.

0 / 5 2019-02-14

Od prawie 3 lat współpracujemy z firmą meb.com.pl. Wszystkie nasze apartamenty pokazowe zostały zaopatrzone w meble przez tę firmę. Możemy powiedzieć, że współpraca z nimi była efektywna, ponieważ dostarczyli meble w terminie, na odpowiednie miejsce i możemy być pewni ich jakości. Teraz oczekujemy na wyposażenie nowej inwestycji.

0 / 5 2019-02-14

Od trzech lat utrzymujemy współpracę z firmą meb.com.pl. Ta firma dostarczyła meble do wszystkich naszych apartamentów pokazowych. W skrócie, świadczą usługi terminowo, na właściwe miejsce i z pewnością. W tej chwili czekamy na dostarczenie mebli do nowej inwestycji.

5 / 5 2019-02-09

jestem zadowolony z kupna stołu, dobra jakość mebla w dobrej cenie, polecam serdecznie

5 / 5 2019-02-04

Sklep na najwyższym poziomie , szybka i profesjonalna wysyłka:) Jeżeli miałabym polecić ten sklep to polecam go w 100%. Najwyższej jakości towar. :)

0 / 5 2019-02-03

Pierwszy raz zdecydowałam się na zakupy mebli przez internet i byłam zadowolona z wyniku. Sklep oferował najlepsze ceny dla mebli oraz dostawy, co było ważne, ponieważ meble były duże. Ostatecznie meble zostały dostarczone w dobrym stanie. Sklep był również świetny pod względem obsługi klienta – łatwo było nawiązać kontakt przez e-mail lub telefon i uzyskać odpowiedzi na wszelkie moje pytania dotyczące produktów. Polecam ten sklep z czystym sumieniem.

2019-01-31

Meble solidne, dobre jakościowo w atrakcyjnych cenach. Kolejny udany zakup w tym sklepie, powoli staje się stałą klientką :)

2019-01-24

Obsługa klienta na dobrym poziomie, Pan z którym rozmawiałam odpowiedział na wszystkie pytania i pomógl z wyborem mebli. Dostawa do domu na czas.

5 / 5 2019-01-14

To jest naprawdę wspaniały sklep, który działa przez internet. Ma szeroki wybór produktów i oferuje atrakcyjne promocje. Nie ma obaw, że zamówienie nie dotrze na czas, ponieważ przesyłki są terminowe. Jeśli poszukujesz taniego i wysokiej jakości sprzętu, to ta strona jest idealna dla Ciebie.

5 / 5 2019-01-14

Ten sklep internetowy jest świetny. Ma ogromny wybór i atrakcyjne oferty. Bez obaw możemy oczekiwać, że przesyłka dotrze na czas :-) Jeśli szukacie tańszego i wysokiej jakości sprzętu, to ta strona jest idealna.

1 / 5 2019-01-13

Jest to firma, która stosuje nieuczciwe praktyki, opóźniając dostawy i nieprawdziwie twierdząc, że produkt był uszkodzony w magazynie, podczas gdy tak naprawdę nie mają go na stanie. Jeśli odwiedzisz ich lokal w Metropolu, zobaczysz, że nie mają tam absolutnie niczego. Często trudno nawiązać kontakt z sprzedawcą, a zwrot towaru i pieniędzy jest niemożliwy! Moja ocena to 0.

2 / 5 2019-01-07

Sklep ignoruje maile. Pierwotnie, oczekiwałam na informacje odnośnie wysyłki, której w ogóle nie dostałam. Kiedy otrzymałam produkty, minęło ponad tydzień, ale i tak, nie uzyskałam odpowiedzi na moje zapytania drogą mailową. Co więcej, otrzymałam produkty, które były niedorobione i posiadały wady fizyczne - pomimo faktu, że w regulaminie sklepu zapisano, że produkty są w pełni sprawne. Kiedy chciałam zwrócić je w ramach reklamacji, zostałam poinformowana, że towary zakupione na fakturę nie podlegają zwrotowi - co jest akceptowalne. Wysłałam reklamację, ale nie dostałam na nią odpowiedzi. Po upływie 14 dni, zwróciłam się do sklepu z prośbą o kuriera do odebrania paczek, bowiem, nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Minęło prawie 2 miesiące od dokonania zakupu, a ja nadal nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Sklep zachowuje się nieprofesjonalnie i ignoruje swoich klientów, którzy otrzymują wadliwe produkty. W związku z tym, składam sprawę do prawnika i nie polecam zakupów w tym sklepie!

5 / 5 2019-01-05

Obsługa była świetna i pomocna, a dostawa towaru była bardzo szybka. Meble zostały solidnie zabezpieczone i wszystko dotarło w całości. Co więcej, cena była bardzo atrakcyjna, a jakość mebli była doskonała.

5 / 5 2019-01-05

Usługa była dobra i pomocna, a towar dotarł szybko. Meble zostały solidnie zabezpieczone i dotarły bezpiecznie. Cena była przystępna, a jakość mebli była doskonała.

5 / 5 2019-01-05

Ta firma jest niezwykle wiarygodna, szybka i skuteczna w świadczeniu profesjonalnych usług. Posiada szeroki wybór różnorodnego asortymentu, zatem każdy klient znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie polecam tę firmę pod każdym możliwym względem, szczególnie za jej niezwykle szybką obsługę ;)

5 / 5 2019-01-05

Ta firma jest bardzo solidna, działa szybko i sprawnie, oferując profesjonalną obsługę. Mają duży wybór różnych produktów, więc każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Gorąco polecam tę firmę pod każdym względem, zwłaszcza ze względu na ich bardzo szybką obsługę ;)

5 / 5 2019-01-03

Zamówiłam zestaw mebli i wskazałam płatność przy odbiorze, a czas realizacji miał wynosić około 7 dni. Jednak po otrzymaniu maila z prośbą o zaliczkę w wysokości 30%, odmówiłam, ponieważ wcześniej nie było o tym mowy. Choć pani z którą rozmawiałam zapewniała mnie, że nie ma problemu i zapłacę przy odbiorze, to jednak przez miesiąc nie otrzymałam mebli ani żadnej informacji na ten temat. Mimo moich próśb o kontakt, nie otrzymałam odpowiedzi na telefony i maile. Uważam, że firma chciała oszukać mnie na pieniądze i nie chciałabym mieć z nią więcej do czynienia.

3 / 5 2019-01-02

Kupiłam produkt, który nie był dostępny na magazynie. Wydali mi fakturę, którą zapłaciłam, ale od tygodnia wstrzymują moje pieniądze. Obsługa klienta jest fatalna - pracownicy nie odpowiadają na telefony, nie wysyłają obiecanego e-maila z informacją co dalej i nie przeprosili mnie ani nie podjęli żadnych działań. Czuję się zaniedbana i niezauważana. Nie polecam współpracy z tą nieuczciwą firmą, a jej pracownicy nie wykazują minimalnej odpowiedzialności w reprezentowaniu przedsiębiorstwa.

1 / 5 2018-12-30

Od czterech miesięcy oczekuję na rozpatrzenie reklamacji dotyczącej mojego stolika, który jest wadliwy - jest krzywy i szkło się od niego odkleja. Jestem zaniepokojony brakiem odpowiedzi ze strony firmy na moje emaile, a także utrudnionym kontaktem telefonicznym. Pomimo obietnic sprzed trzech miesięcy, że dokonają wymiany, widzę teraz, że firma działa nieuczciwie i oszukuje mnie.

5 / 5 2018-12-30

Wysyłka szybka, meble dotarly bezpiecznie. Stół jest świetny, bardzo polecam ten sklep.

5 / 5 2018-12-28

Nie jestem zadowolona

2 / 5 2018-12-25

Nie polecam tego sklepu! Uważajcie na oszustów, którzy trzymają moje pieniądze od 17 września, ale nadal ich nie przelali. Zamówiłam ławy Dafne, które rzekomo były na stanie, ale później okazało się, że ich nie ma. Później mówili, że jednak są, ale okazały się uszkodzone. W związku z tym zwróciłam je i poprosiłam o zwrot pieniędzy, które do dziś nie zostały przelane. Każdy mój telefon do firmy kończył się słowami, że sprawdzą i oddzwonią do 15 minut, ale tego nie robili. To są oszuści!

2018-12-16

Zakup mebli uznaje za udany, dobra jakość i cena. Dostawa terminie podanym przez sprzedawcę.

0 / 5 2018-12-13

Firma o nazwie krzak, po otrzymaniu negatywnych opinii, postanowiła zmienić nazwę. Od czterech miesięcy czekam na złożenie reklamacji dotyczącej stolika, który jest wadliwy i szkło z niego ciągle się zsuwa. Niestety, firma nie odpowiada na moje próby kontaktu w ogóle.

0 / 5 2018-12-13

Po otrzymaniu negatywnych opinii firma o nazwie Krzak postanowiła zmienić nazwę. Od czterech miesięcy czekam na rozpatrzenie reklamacji dotyczącej stolika, który jest wadliwy - szkło wciąż się zsuwa. Niestety, firma nie odpowiada na moje próby kontaktu.

5 / 5 2018-11-28

Jest ok, paczka ze stolikiem dotarła bezpiecznie. Sklep warty polecenia, ciekawy i duży asortyment w niezłych cenach.

2 / 5 2018-11-27

Sklep oferuje produkt, którego nie ma na stanie. Zdecydowałem się na biurko, które było jedynie dostępne w tym sklepie, lecz okazało się, że nie jest już dostępne. Musiałem czekać na termin dostawy, który był podany przez inne sklepy. Miesiąc później, biurko dotarło, lecz było w złym stanie. Napisałem reklamację, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Dopiero po groźbach skontaktowali się z mniejszą informacją, że przekazali reklamację do producenta i czekają na elementy zamienne. Jednak po dwóch miesiącach, dalej nie otrzymałem odzewu. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu, ze względu na brak profesjonalizmu.

2018-11-25

Ciekawy design mebli, jest z czego wybierać. Bardzo elastyczne podejście do godzin dostawy. Pozytyw za całokształt !!!

5 / 5 2018-11-19

Ten sklep oferuje ogromny wybór produktów, które są dostępne w atrakcyjnych cenach i doskonałej jakości. Można tylko wybrać i złożyć zamówienie :) Osobiście kupowałam w tym sklepie wielokrotnie i jestem przekonana, że zrobię to jeszcze wiele razy. Bardzo polecam!

5 / 5 2018-11-19

Ten sklep oferuje wiele różnorodnych produktów, a ich ceny są konkurencyjne. Jakość oferowanych produktów jest również doskonała. Można bez wahania wybierać i składać zamówienia. Osobiście już wielokrotnie korzystałam z tego sklepu i jestem przekonana, że będę to robić także w przyszłości. Zdecydowanie polecam!

5 / 5 2018-11-18

szybka wysylka polecam

5 / 5 2018-11-17

Polecam sklep kupującym łóżka. Duży wybór, szybka dostawa! Polecam!

5 / 5 2018-11-15

Bardzo profesjonalny sklep, fachowa obsługa. Naprawdę polecam

5 / 5 2018-11-07

Polecam ten sklep, duży asortyment i zawsze terminowa dostawa. Jestem już po 3 zamówieniu w tym sklepie. Za każdym razem realizacja była na czas.

3 / 5 2018-11-01

W sklepie ten sposób obsługi klientów jest bardzo słaby. Pracownicy nie posiadają wiedzy na temat przepisów, praw konsumentów oraz nie potrafią poprawnie interpretować podanych zasad. Moja sytuacja dotyczyła zwrócenia towaru w przeciągu dwóch tygodni od daty odebrania, co jest zagwarantowane na mocy art.27 ustawy o prawach konsumenta. Jednakże, sklep odmówił mi tego prawa, gdyż złożyłem wcześniej reklamację, a według nich „producent nie przyjmuje już zwrotów”. Niestety, reklamacja nie wpływa na prawo odstąpienia od umowy. Sklep również zignorował moje e-maile, a telefonicznie próbowali mnie zbyć „zapoznam się ze sprawą”. Odradzam wybieranie tego sklepu przy zakupach.

5 / 5 2018-10-24

Sklep ten jest naprawdę świetny. Zamówienia są realizowane szybko, a wybór produktów jest imponujący. Obsługa klienta jest profesjonalna, a dostawa zamówionych produktów odbywa się błyskawicznie. Kontakt z sklepem również jest doskonały. Gorąco polecam robienie zakupów w tym miejscu, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

5 / 5 2018-10-23

Super fantasty rzetelnie i fachowo polecam

0 / 5 2018-10-14

Meble zostały dostarczone w nienaruszonym stanie, sprzedawca starannie zabezpieczył paczkę. Jakość mebli jest wysoka, w każdym detalu mogę wyrazić swoje pozytywne wrażenie. Ogólnie transakcja przebiegła bardzo pomyślnie.

0 / 5 2018-10-14

Przesyłka z fotelami dotarła w dobrym stanie, ponieważ sprzedawca zadbał o jej odpowiednie zabezpieczenie. Jakość mebli jest wysoka i jestem zadowolony z każdego ich aspektu. W ogólności, ta transakcja zasługuje na dużą pozytywną ocenę.

2 / 5 2018-10-07

Mam nieprzyjemne doświadczenia z meb.com.pl i nie polecam go innym. Na ich stronie znalazłem kanapę PMW Dax 1 F za 1378 zł z kodem rabatowym obniżającym cenę o 14%, czyli około 1176 zł. Chciałem zamówić ją i zapytałem o dostępność konkretnej tkaniny, ale sklep odpowiedział, że cena wynosi 1499 zł plus koszt dostawy 200-250 zł i kod rabatowy był błędem. Mimo to, cena wraz z transportem wciąż wynosiła mniej niż sugerował pracownik sklepu, Mariusz, czyli 1400 zł. Uważam, że to typowy sklep z oszukiwaniem klientów. Ostatecznie kupiłem kanapę w innym sklepie za 1450 zł i polecam go każdemu. Radzę unikać meb.com.pl.

5 / 5 2018-10-07

Przesyłka dotarła bardzo szybko, świetna realizacja zamówienia. Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie.

3 / 5 2018-09-29

Nie polecam tego sklepu - to straszny koszmar. Próbowali uniemożliwić mi renegocjację umowy i przez dwa tygodnie nie odpowiadali na moje połączenia i maile. Dopiero po wysłaniu listu pocztą odezwał się ktoś i dopiero wtedy mogłam odesłać towar. Od tamtej pory czekam już 2 tygodnie na zwrot pieniędzy, ale nikt nie odpowiada na moje maile. Wcześniej poprosiłam o pomoc Federację Konsumencką, która zaproponowała mi pośrednictwo w odstąpieniu od umowy. Niestety, żałuję, że nie skorzystałam z ich pomocy wcześniej. Teraz muszę ponownie się do nich zgłosić, aby odzyskać moje pieniądze.

5 / 5 2018-09-27

Zdecydowanie polecam ten sklep każdemu. Dlaczego? Ponieważ tam będą się tobą zajmować profesjonalni pracownicy, którzy są kompetentni i mają wiedzę na temat oferowanych produktów. W dzisiejszych czasach trudno o takie podejście. Ponadto, produkt, który zamawiasz, jest naprawdę zgodny z opisem i ma wysoką jakość. Co więcej, jest odpowiednio zabezpieczony.

5 / 5 2018-09-27

Sporo ciekawych przedmiotów do domu. Jest z czego wybierać. Szybka dostawa, kontakt ze sklepem bez zarzutu.

2 / 5 2018-09-25

Nie polecam firmy, ponieważ czekałem już 32 dni na reklamację, a nadal nie otrzymałem odpowiedzi. Jak mam używać ławy w mojej firmie? Gdy wyraziłem swoje niezadowolenie, firma odpowiedziała, że odmówiłem reklamacji, co nie jest prawdą, ponieważ poprosiłem jedynie o zwrot. Chciałem zwrotu, ponieważ moja ława jest niepełnowartościowa i niebezpieczna, a potrzebuję jej do prowadzenia działalności. Nie otrzymałem żadnego kontaktu z firmą i nie wiem, co mam zrobić z tą ławą.

5 / 5 2018-09-21

Dobrze zabezpieczony towar w transporcie. Stół dotarł bezpiecznie, a cała transakcja odbyła się dość szybko.

5 / 5 2018-09-08

Dwa fotele biurowe, które zamówiłem zostały szybko wysłane, przesyłka bezpiecznie dotarła, wszystko porządnie zapakowane. Sklep oceniam pozytywnie.

2018-08-31

Nie wiem czemu ludzie się tak czepiają. Może trafili na kiepskich tapicerów?

5 / 5 2018-08-28

Polecam, sprawnie przeprowadzony zakup mebli. Sklep bardzo profesjonalnie obslużył zamówienie.

2 / 5 2018-08-21

Produkt, który kupiłem w sklepie, okazał się prawdziwą katastrofą. Musiałem przeprowadzić niezbędne modyfikacje, aby wszystkie części pasowały do siebie. Obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia, a czas realizacji jest także bardzo długi. Musiałem czekać ponad 2 tygodnie, aby odebrać go osobiście. Ogólnie rzecz biorąc, nie polecam go, chyba że ktoś ma dużo cierpliwości i lubi spędzać czas na przerabianiu produktów.

3 / 5 2018-08-21

Ta firma nie ma dużego doświadczenia i boryka się z problemami. Pierwszym z nich jest opóźniona dostawa towaru o jedną i pół miesiąca, co oznacza, że klient musiał czekać aż 12 tygodni na zamówienie, które miało być gotowe w ciągu 4-6 tygodni. Firma również ma problemy z komunikacją z klientem i często wprowadza zamieszanie. Kontakt z klientem jest słaby, a firma nie informuje klientów o opóźnieniach. Jakość wykonania produktów jest również zła - szafa wymagała przeróbek, a dodatki tapicerowane nie nadają się do użytku. Istnieją również problemy z dostarczeniem kompletnego towaru. Co do "gratisu", firma informuje klientów o tym, ale obsługa zwrotów może być trudna. Generalnie firma nie szanuje klientów, a wydanie dużej sumy pieniędzy nie przynosi satysfakcji. Nie polecamy współpracy z meb.com.pl, a jeśli zostaliście oszukani, najlepiej będzie skontaktować się z policją.

2018-08-19

Bardzo dobry kontakt! Błyskawiczna przesyłka!

0 / 5 2018-08-17

To jest naprawdę dobra opinia! Sklep działa wyjątkowo dobrze i wszystko przebiegło pozytywnie i bez komplikacji od początku do końca transakcji. Naprawdę szczerze mogę go polecić innym!

0 / 5 2018-08-17

To świetna opinia! Ten sklep jest naprawdę niesamowicie pozytywny i działa bardzo sprawnie. Cała transakcja, od momentu rozpoczęcia do zakończenia, przebiegła bez żadnych trudności. Szczerze polecam go innym!

5 / 5 2018-07-09

Sklep wykonuje rzetelnie swoje obowiązki. Meble, które otrzymałem były zgodne z moimi wymaganiami. Polecam

2018-06-23

Dobre stylowe meble. Wysyłka w terminie. Wszytko się zgadza ze zdjęciami ze strony.

5 / 5 2018-06-22

Ten sklep jest naprawdę świetny. Zamówienia są realizowane szybko, a wybór produktów jest szeroki i różnorodny. Obsługa klienta jest profesjonalna, a dostawa zakupionych przedmiotów jest szybka. Kontakt z sklepem również jest doskonały. Gorąco polecam robienie zakupów w tym sklepie, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie.

5 / 5 2018-06-13

Bardzo się pozytywnie zaskoczyłam po dokonaniu tego zakupu. Meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a instrukcja ich montażu jest łatwa do zrozumienia. Wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Przesyłka dotarła szybko i realizacja zamówienia zajęła niewielki czas - to duży plus. Gorąco polecam każdemu!

5 / 5 2018-06-13

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą zakupem. Meble posiadają wysoką jakość, a instrukcja montażu jest łatwa do zrozumienia. Wyglądają o wiele lepiej niż na zdjęciu. Wysyłka przebiegła sprawnie, a przede wszystkim czas realizacji zamówienia zasługuje na wielki komplement. Gorąco polecam każdemu!

5 / 5 2018-06-13

Sprzedawca wysłał przesyłkę na czas, dobrej jakości meble, polecam zakupy tutaj. Wszystko zgodnie z zamówieniem.

5 / 5 2018-06-11

Wszystko jest w najlepszym porządku, ten sklep ma bardzo duży wybór produktów i obsługa klienta jest bardzo profesjonalna. Wszystkie zamówienia są realizowane na czas i nie ma żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo, wysyłka towaru jest bardzo szybka. Zdecydowanie zamierzam tu wrócić i z pewnością polecam ten sklep znajomym. Naprawdę warto.

5 / 5 2018-06-11

Sklep ten jest wspaniały! Mają dużo fajnych rzeczy do wyboru, obsługa jest bardzo profesjonalna, wszystko jest zawsze gotowe na czas i nie ma żadnych problemów. Co więcej, wysyłka towaru jest bardzo szybka. Na pewno jeszcze tam wrócę i polecam go znajomym. Naprawdę warto!

5 / 5 2018-06-05

Świetny sklep, mega super współpraca bez problemu, tak samo komunikacja, Polecam

5 / 5 2018-06-01

Zamówione przeze mnie meble dotarły punktualnie i odpowiadają zdjęciom oraz opisom na stronie. Przesyłka była starannie zabezpieczona, wszystko dotarło nietknięte. Gorąco polecam.

5 / 5 2018-05-26

Niezrozumiałe dla mnie są te negatywne opinie o sklepie, w którym zakupiłam meble. Cały proces przebiegł bardzo pomyślnie - zapłaciłam i w ciągu tygodnia otrzymałam meble zgodne z opisem. Nie rozumiem, skąd biorą się te opinie, ponieważ ja jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu.

5 / 5 2018-05-26

Nie rozumiem dlaczego ludzie wyrażają negatywne opinie na temat sklepu, w którym kupowałam meble. Cały proces przebiegł bardzo dobrze - zapłaciłam i w ciągu tygodnia otrzymałam meble, które były zgodne z opisem. Nie rozumiem, skąd biorą się te negatywne opinie, ja osobiście jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu.

5 / 5 2018-05-23

Obiecali, przed swietami i towar juz jest, fotel bujany pieknie sie prezentuje, montaz troche trwal ale babcia bedzie zadowolona.

2 / 5 2018-05-22

Nie mogę polecić tego sklepu! Zgłosiłem reklamację mebla już miesiąc temu, ale nikt nie skontaktował się ze mną i odmówili przyjęcia zwrotu wadliwego produktu! Nie warto kupować mebli firmy Signal, ponieważ są one chińskimi, niskiej jakości meblami!

2 / 5 2018-05-22

Sklep ten nie zasługuje na polecenie! Przed miesiącem zgłosiłem reklamację dotyczącą mebla, ale niestety nikt nie odpowiedział na moje zgłoszenie, a nawet nie chcą przyjąć reklamacji ani dokonać zwrotu. Odradzam zakupienie produktów firmy Signal, ponieważ są to niskiej jakości chińskie meble.

5 / 5 2018-05-17

Cały proces zamówienia przebiegł bardzo pomyślnie.Polecam

5 / 5 2018-05-09

meble zostały dostarczone na czas, udało się sprawnie i szybko zrealizować całą transakcję, polecam sklep meb.com.pl

0 / 5 2018-04-27

Odradzam zakupy w tym sklepie! Pomijając kwestię jakości mebli, za którą odpowiada producent, obsługa sklepu jest bardzo słaba, wręcz nieistniejąca. Trzeba zapłacić 100% z góry za zamówione meble, a potem czekać 13 tygodni na ich dostawę. Jednak ostatecznie dostawa jest niekompletna, a sklep odmawia wyegzekwowania reszty zamówienia. To prawdziwa porażka.

0 / 5 2018-04-25

Produkt został dostarczony w umówionym czasie, a wszystkie informacje podane na stronie internetowej okazały się prawdziwe. Sprzedawca jest godny zaufania i z całą pewnością mogę go polecić. Zamówione meble idealnie pasują do mojego wnętrza.

0 / 5 2018-04-25

Sprzedawca dostarczył mi moje zamówienie zgodnie z ustalonym terminem i wszystko było zgodne z tym, co zostało podane na stronie internetowej. Jest to uczciwy sprzedawca, którego zdecydowanie mogę polecić. Kupione przeze mnie meble idealnie pasują do mojego wnętrza.

5 / 5 2018-04-06

Polecam ten sklep wszystkim, którzy poszukują profesjonalnych artykułów. Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, oferuje szybką dostawę oraz wysoką jakość produktów. Niezależnie od preferencji, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Serdecznie polecam go wszystkim!

5 / 5 2018-04-06

Sklep, który polecam, ma bardzo wiele profesjonalnych produktów. Jest świetnie zaopatrzony, mają szybką dostawę i oferują wysoką jakość produktów. Bez względu na to, czego szukasz, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Gorąco polecam ten sklep!

0 / 5 2018-03-25

To jest kolejne zakupy, które wykonaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi i jakości zakupionego towaru. Nasze oczekiwania zostały spełnione. Warto zwrócić uwagę na doskonały kontakt z sklepem oraz na niezwykle przyjazną obsługę.

0 / 5 2018-03-25

To jest już kolejne zakupowe doświadczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu obsługi i jakości produktów, które otrzymaliśmy. Nasze oczekiwania zostały spełnione. Również warto zauważyć, że nawiązanie kontaktu ze sklepem było bardzo dobre, a obsługa niezwykle miła.

2018-03-19

wszystko gra, wysyłka bez opóźnień, cena atrakcyjna

3 / 5 2018-03-14

Nie polecam zakupów w sklepie MASAKRA, jeśli chcesz uniknąć problemów. Pracownicy nie wykazują profesjonalizmu, nie odpowiadają na telefony, zwlekają z realizacją zamówień, a ich oferta nie zgadza się z towarem, który rzeczywiście posiadają. Reklamacje i zwroty również przysparzają trudności, a na stronie sklepu dostępny jest towar, którego już nie mają. Moim zdaniem, to połączenie beznadziejności, krętactwa i cwaniactwa.

5 / 5 2018-03-08

Nie zgadzam się z poglądami moich przemówców. Produkt, który zamówiłem i zapłaciłem, spełnił moje oczekiwania i mam bardzo pozytywne wrażenie. Został on bardzo szybko dostarczony do mojego domu, opłata została wykonana przelewem, a produkt był zgodny z opisem, bez jakichkolwiek uszkodzeń lub braków. Polecam zakupy na meb.pl i z pewnością będę z nich korzystać w przyszłości, jeśli będę potrzebował jakiegoś produktu z ich asortymentu. Serdecznie polecam! :)

2018-03-04

Bardzo udane zakupy, krzesełka przyjechały do nas błyskawicznie. Zdecydowanie polecam sklep !!!

5 / 5 2018-02-27

Oferta jest bardzo zróżnicowana, produkty mają wysoką jakość, a ceny są atrakcyjne. Dodatkowo, współpraca przebiega bardzo przyjemnie i kontakt jest bezproblemowy. Zamówiony towar został dostarczony w krótkim czasie. Po prostu nie ma lepszego miejsca do robienia zakupów przez Internet! Gorąco polecam wszystkim!

5 / 5 2018-02-26

Bardzo polecam sprawdzić to samodzielnie i przekonać się o tym. Mam pozytywne zdanie ze względu na wasze zaangażowanie i to, co tutaj robicie. Ilość wykonanej pracy jest naprawdę imponująca.

5 / 5 2018-02-26

Sklep oferuje szeroki asortyment mebli, które są dostępne w przystępnych cenach. Zdecydowanie mogę polecić ten sklep, ponieważ moje zakupy okazały się udane. Dostawa była zaskakująco szybka, a zamówione meble perfekcyjnie pasują do wystroju mojego mieszkania, dokładnie tak, jak się spodziewałem.

5 / 5 2018-02-26

W sklepie jest mnóstwo różnych mebli do wyboru, a ceny są całkiem przystępne. Zdecydowanie mogę polecić ten sklep. Moje zakupy były udane, ponieważ meble zostały dostarczone dość szybko i wyglądają w moim mieszkaniu tak, jak sobie wymarzyłem.

5 / 5 2018-02-25

Towar wysłany wedle mojej prośby bardzo szybko, wszystko się zgadza. Jakość jest przyzwoita, tak samo i cena.

5 / 5 2018-02-23

Super obsługa. Polecam.

5 / 5 2018-02-22

Jestem zaskoczona, że tak szybko i profesjonalnie zostałam obsłużona. Towar został dostarczony w profesjonalny sposób, odpowiednio zapakowany i zabezpieczony. Polecam ten sklep, w którym najważniejszy jest klient, a konkretnie zadowolony klient.

5 / 5 2018-02-22

Jestem zaskoczony(a), że zostałem obsłużony(a) tak szybko i fachowo. Towar przyszedł zapakowany i zabezpieczony w profesjonalny sposób. Gorąco polecam ten sklep, gdzie klient jest najważniejszy, a właściwie zadowolony klient jest najważniejszy.

5 / 5 2018-02-22

Obsługa pomocna, udzielili kilka cennych wskazówek w kwestii wyboru mebli. Polecam, pełne zadowolenie z mojej strony, kupione meble są super.

5 / 5 2018-02-11

Zamówienia są realizowane błyskawicznie, a obsługa klienta jest naprawdę doskonała. Produkt, który zamawiam, zawsze jest starannie zapakowany. Serdecznie polecam ten sklep i stronę internetową. Można znaleźć tam super przedmioty za niewielką cenę :)

5 / 5 2018-02-11

Zamówienia są realizowane bardzo sprawnie, bez zbędnej zwłoki. Obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie, dbając o pełne zadowolenie każdego klienta. Produkt, którego zamawiam, jest starannie zapakowany, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu. Zdecydowanie polecam ten sklep i stronę internetową, ponieważ oferują świetne rzeczy za nieduże pieniądze.

5 / 5 2018-02-08

Polecam, dobre meble, jakość pierwsza klasa. Dostawa w terminie.

5 / 5 2018-01-29

Podsumowując całą operację z tą firmą, jestem usatysfakcjonowany z mojego zakupu. Każdy mebel, który kupiłem, jest starannie wykonany i ma wysoką jakość. Ceny nie były drogie, a dostawa została zrealizowana zgodnie z ustalonym terminem.

5 / 5 2018-01-29

Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z tego, jak przebiegła cała transakcja z tą firmą. Każdy mebel, który zakupiłem, został wykonany starannie i cechuje się wysoką jakością. Co więcej, ceny były rozsądne, a dostawa odbyła się bez zwłoki.

5 / 5 2018-01-23

Zamówione meble dotarły do mnie do domu dość szybko, wszystko terminowo, polecam sklep. Dobra jakość mebli w niezłej cenie.

5 / 5 2018-01-22

W sklepie internetowym meb.com.pl robienie zakupów jest niezwykle przyjemne. Jeśli czegoś nie ma lub jest chwilowo niedostępne, personel sklepu potrafi błyskawicznie i sprawnie zamówić wybrane produkty. Zawsze wszystko odbywa się w sposób efektywny i wygodny. Gorąco polecam go wszystkim rodzicom oraz osobom, które szukają ciekawego prezentu dla dziecka.

2018-01-20

Kupiliśmy z mężem kilka mebli z meb.com.pl , każdym mebel jest zgodny z opisem i zdjęciem na stronie

5 / 5 2018-01-19

Szybkość realizacji na duży plus. Polecam sklep. Meble dobrej jakości, bez zarzutu.

5 / 5 2018-01-18

mega super sklep miła obsluga szybka dostawa towaru polecam

5 / 5 2018-01-11

Polecam. Zamówiony stolik dotarł do mnie szybko, sprzedawca dobrze zapakował i zabezpieczył towar.

2 / 5 2018-01-07

Nie polecam tego sklepu ze względu na wiele problemów. Po pierwsze, produkt, który zakupiłem, miał być dostarczony w ciągu 24 godzin, jednak jego otrzymanie zajęło 10 dni. Po drugie, zakupiona przeze mnie ława okazała się krzywa, przez co szklany blat na niej osadzony trzeszczył i nie był zabezpieczony. Brakowało także możliwości regulacji. Oczywiście zwróciłem ją do sklepu, ale reklamacja już trwa 20 dni, a ja potrzebuję ławy w celu prowadzenia działalności gospodarczej dla klientów, co wiąże się ze standardami bezpieczeństwa. Dodatkowo, ława jest tak wadliwa, że spowodowała już kilka niebezpiecznych sytuacji z przewracającymi się filiżankami. Niestety, sklep nie odpowiada na moje maile, a pani na linii telefonicznej nawet się ze mnie śmieje, twierdząc, że mam z tego korzyść.

5 / 5 2018-01-06

Mebelki super wykonane. Dojechały w ciągu 13 dni od zamówienia. Polecam

2 / 5 2018-01-01

W dzisiejszym dniu firma, która nie dotrzymała obietnicy dostępności zamówionych krzeseł (które były dostępne w sklepie internetowym, ale nie w magazynie), przywłaszczyła moje pieniądze. Jestem niecierpliwy oczekując na ich zwrot, szczególnie że meble nawet nie zostały wysłane. Nie polecam tej firmy, ponieważ jest nierzetelna.

2 / 5 2017-12-31

W dniu 5 listopada zakupiłem stolik pod projektor, ale po 10 dniach oczekiwania zauważyłem, że nie dotarł jeszcze do mnie. Skontaktowałem się z pracownikiem sklepu, który poinformował mnie, że stolika jeszcze nie mają i muszę poczekać kolejne 7 dni. Choć firma otrzymała już przelew, nie zareagowała na brak towaru. Po otrzymaniu stolika okazało się, że niektóre części są niekompletne i nie pasują. Skontaktowałem się z firmą, ale osoba odpowiedzialna za reklamacje była nieobecna i na moje e-maile nie otrzymałem odpowiedzi. Pani, która miała odebrać paczkę, zgłosiła, że opakowanie nie odpowiada zawartości i odmówiła jej przyjęcia. Musiałem zapłacić dodatkowo 20 zł listonoszowi, aby odebrać paczkę. Pracowników sklepu było trudno osiągnąć, a pani była nieuprzejma. Nie polecam tego sklepu i skieruję sprawę dalej. Po otrzymaniu towaru możesz mieć problem z jego złożeniem, więc trzymaj się z daleka!

5 / 5 2017-12-25

Kupno mebli w tym sklepie okazało się strzałem w dziesiątkę. Przystępna cena i szybka dostawa do domu.

5 / 5 2017-12-16

Mogę uznać, że zakup był udany. Sklep był łatwy do kontaktu, meble zostały wysłane dość szybko i przesyłka dotarła na czas. Meble są dobrze wykonane, nawet przy większym zamówieniu nie było opóźnień w dostawie, za co również chciałbym pochwalić sklep. Gorąco polecam dokonywanie zakupów tutaj.

5 / 5 2017-12-12

Ja również korzystałam z ich usług i jestem zadowolona. Obsługa jest dobra, a szybka dostawa to wielki plus. Nie napotkałam żadnych trudności w kontakcie ze sklepem i śmiało polecam robienie tam zakupów.

5 / 5 2017-12-10

Bardzo dobry sklep polecam ;) Miła obsługa oraz sprzęt najwyższej klasy. Polceam

5 / 5 2017-12-08

Zamówienie zostało wykonane bardzo szybko, zastanawiam się, jakim sposobem im się to udaje. Kupiłam telewizor, który został bardzo starannie i bezpiecznie zapakowany. Cena była najniższa na rynku. Gorąco polecam sprawdzenie tego miejsca, ponieważ jest naprawdę warte uwagi.

5 / 5 2017-12-08

Realizacja zamówienia była niezwykle szybka - zrobiło się to w mgnieniu oka. Zastanawiam się, jak oni to osiągają. Nabyłam telewizor, który został bardzo solidnie i bezpiecznie zapakowany. Cena, jaką zapłaciłam, była najniższa na rynku. Bardzo polecam ten sklep, warto w nim zajrzeć.

5 / 5 2017-12-04

Nie zgadzam się z tym, co powiedzieli moi poprzednicy. Kupiłem produkt, zapłaciłem za niego i jestem bardzo zadowolony. Przesyłka dotarła szybko do mojego domu, zapłaciłem przelewem, produkt był zgodny z opisem, nie był uszkodzony ani wybrakowany. Polecam zakupy na meb.pl i na pewno skorzystam z ich usług w przyszłości, gdy będę potrzebował innych produktów z ich asortymentu.

2017-11-26

problem z realizacją zamówienia a potem problem z odzyskaniem własnych pieniędzy!Przez ten sklep straciłam ochotę na zakupy w internecie..

2017-11-26

Transakcja sprawnie przeprowadzona. Dobry kontakt ze sprzedawcą, kupione meble są bardzo ładne, wszystko się zgadza.

1 / 5 2017-11-24

Trzeba uważać na ten sklep, bo nie spełnia on obietnic. W reklamie na stronie internetowej pisali, że wysyłają towar w ciągu 24 godzin i mają go na stanie. Kupiłam więc coś, zapłaciłam za to, a po dwóch dniach otrzymałam e-mail z informacją, że nie mają tego produktu. Musiałam anulować zamówienie i poprosić o zwrot pieniędzy. Niestety, mimo że dzwoniłam dziesięć razy i wysyłałam kilka e-maili (bez odpowiedzi), to wciąż nie dostałam pieniędzy. Czekam już ponad miesiąc i zaczynam tracić nadzieję na odzyskanie swoich pieniędzy. Ostrzegam przed tym sklepem - to oszuści i naciągacze. Nie polecam.

5 / 5 2017-11-22

Chciałbym polecić sklep meb.com.pl, jestem bardzo zadowolony z interakcji i obsługi przez Pana, a także z jakości towaru. Nie napotkałem żadnych problemów. Zakupy w meb.com.pl są dla mnie czystą przyjemnością. Wszystko było zgodne, szybko i bez żadnych trudności. Z całą pewnością polecam, ponieważ sklep dba o klientów.

5 / 5 2017-11-22

Serdecznie polecam sklep internetowy meb.com.pl. Jestem bardzo zadowolony z komunikacji, jaką miałem z Panem, który obsługiwał moje zamówienie. Towar, który otrzymałem, jest świetny - nie miałem żadnych problemów. Zakupy na meb.com.pl to dla mnie sama przyjemność. Wszystko było zgodne z moimi oczekiwaniami, a przesyłka dotarła szybko i bez żadnych kłopotów. Szczerze polecam ten sklep, ponieważ troszczą się o klienta.

5 / 5 2017-11-12

Polecam! Duży wybór, dobre ceny i bardzo miła obsluga klienta :)

5 / 5 2017-11-10

jeden z lepszych sklepow goraco wszystkim polecam

5 / 5 2017-11-02

Miła obsługa, szybko otrzymałem pomoc i odpowiedzi na pytania. Wysyłka na czas, towar odebrany i wszystko się zgadza.

5 / 5 2017-10-28

Sklep jest doskonały, ma szeroki wybór produktów i personel obsługi klienta jest bardzo profesjonalny. Wszystko jest zawsze dostarczane na czas i nie ma żadnych problemów. Dodatkowo, wysyłka zamówionego towaru jest bardzo szybka. Z pewnością będę tu wracać i z pewnością będę polecać ten sklep znajomym!

5 / 5 2017-10-28

Jestem bardzo zadowolony/a z tego sklepu, który ma doskonały wybór towarów. Obsługa klienta jest profesjonalna, zamówienie zostało dostarczone punktualnie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo, wysyłka towaru odbyła się błyskawicznie. Zdecydowanie tu jeszcze wrócę i polecam znajomym!

2017-10-12

Dostawa na czas, dobrze zapakowana przesyłka. Krzesła porządnie zabezpieczone w transporcie. Dobra cena i sprawna realizacja :)

5 / 5 2017-10-11

Polecam. Meble dotarły w terminie. Dobra jakość i cena. Wszystko zgadza się z opisem ze strony.

2017-10-06

mi wszystko przychodzi na czas a produkty nie sa ani troche uszkodzone

2017-09-23

Koszmar naciągają klienta na pieniądze a potem każą czekać w nieskończoność. Proszę unikać tego sklepu.

5 / 5 2017-09-22

Super sklep. Duży wybór produktów. Wszystko w porządku. Polecam.

2 / 5 2017-09-21

Nie mogę polecić tego dostawcy. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak słabym dostawcą. Otrzymany towar był zupełnie inny niż zamówiłam, a na dodatek krzesła były brudne. Sprzedawca nie zrobił nic, aby zrekompensować mi czas i koszty związane z zwrotem towaru. Musiałam sama dostarczyć produkt do sklepu, co kosztowało mnie dodatkowo. Dopiero po kilku telefonach i gorących dyskusjach zostały mi zwrócone pieniądze. Absolutnie nie polecam.

5 / 5 2017-09-18

Ten sklep jest świetny, mogę śmiało ocenić wszystko na najwyższy możliwy poziom. Obsługa, szybkość dostawy zamówień, jakość towarów - wszystko jest naprawdę doskonałe.

5 / 5 2017-09-13

Spoko sklep i plus za to ze ma ogromne zaplecze produktów Polecam :)

5 / 5 2017-09-11

Bardzo wysoka ocena, która jest w pełni zasłużona. Stół dotarł całkowicie bezpiecznie, przesyłka była doskonale zabezpieczona i zapakowana podczas transportu. To solidna firma, którą szczerze mogę polecić.

5 / 5 2017-09-11

Bardzo wartościowe i zasłużone pozytywne ocenienie. Stół został dostarczony w sposób bezpieczny, przesyłka była doskonale zabezpieczona i zapakowana podczas transportu. Ta firma jest solidna i szczerym sercem ją polecam.

5 / 5 2017-09-02

Krzesła dotarły w całości, wszystko było bezpiecznie zapakowane. Polecam sklep, zakupy bardzo satysfakcjonujące.

5 / 5 2017-08-31

Nabyłem mebel do siedzenia i oceniam zakup jako udany. Przesyłka została dostarczona zgodnie z ustalonym przez sprzedawcę terminem, a mebel jest dokładnie taki jak przedstawiony na zdjęciach w sklepie. Gorąco polecam.

0 / 5 2017-08-23

Mój zakup mebli był katastrofą. Przesłałem pieniądze sprzedawcy 23 marca 2017 roku, a następnego dnia sprzedawca otrzymał już moją wpłatę. Po upływie 4 dni skontaktowałem się z firmą, aby dowiedzieć się, gdzie jest moja przesyłka, ale nie otrzymałem żadnych informacji. Powiedziano mi, że już przekazali paczkę kurierowi, ale po 4 dniach roboczych nadal jej nie otrzymałem. Gdy zadzwoniłem, usłyszałem niestworzone wymówki - od okresu przedświątecznego po to, że Stalowa Wola jest daleko. Jestem rozczarowany standardem obsługi klienta przez tę firmę. Ostatecznie odebrałem swoją przesyłkę dopiero po 2 tygodniach od zamówienia.

5 / 5 2017-08-16

Sklep jest prowadzony w sposób bardzo profesjonalny. Zanim dokonałem zakupu, zadałem wiele pytań i otrzymałem pełne odpowiedzi. Byłam miło zaskoczona przez uprzejmą obsługę oraz elastyczne podejście do moich potrzeb jako klienta. Gorąco polecam ten sklep wszystkim zainteresowanym.

5 / 5 2017-08-16

Sklep jest prowadzony w bardzo profesjonalny sposób. Zanim dokonałem zakupu, zadawałem wiele pytań i otrzymałem szczegółowe odpowiedzi. Byłam zaskoczona przyjemną obsługą oraz elastycznym podejściem do moich potrzeb jako klienta. Szczerze polecam to miejsce wszystkim zainteresowanym.

5 / 5 2017-08-12

Moja opinia jest oczywiście pozytywna! Zakupiłam meble dla mojego dziecka, o których marzyła. Zostały dostarczone bardzo szybko, a ich jakość jest świetna. Radość mojej córki jest nie do opisania.

5 / 5 2017-08-07

W ostatnim czasie postanowiłam zakupić łóżko piętrowe do mojego pokoju. Byłam zaskoczona, jak szybko zostało ono dostarczone! Mebel został wykonany bardzo precyzyjnie, a jego montaż nie stanowił dla mnie żadnego problemu :) Gorąco polecam ten sklep każdemu, kto szuka wysokiej jakości mebli w przystępnej cenie.

1 / 5 2017-07-17

Otrzymaliśmy bardzo negatywny efekt! Kupiliśmy szklaną ławę, ale pierwsza dostarczona była uszkodzona. Złożyliśmy reklamację, a druga także okazała się być uszkodzona (z rysami i uszkodzeniami na szkle). Poprosiliśmy o zwrot pieniędzy, ale nadal nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi lub informacji od obsługi. Minęło już prawie rok, a mebel i pieniądze wciąż nam nie zostały zwrócone. Mam dokumentację emailową, potwierdzającą całą korespondencję. Postanowiliśmy zgłosić tę sprawę na policję i do UOKIK.

5 / 5 2017-07-17

Polecam sprzedawcę, dobra szybka realizacja zamówienia. Meble jakościowo super, ładniejsze niż się spodziewałam :)

2017-07-11

Przesyłka dotarła w terminie, sprzedawca bardzo miły i pomocny. Wszystko oceniam dobrze.

5 / 5 2017-07-08

Wiele razy korzystałam z usług tego sklepu i zawsze otrzymywałam zamówione produkty punktualnie, bez żadnych opóźnień. Obsługa jest miła i profesjonalna, co sprawia, że jest to jeden z wielu sklepów, którym można zaufać.

5 / 5 2017-07-02

Pomocna obsługa podczas zakupu. Przesyłka dotarła terminowo, wszystko jest jak najbardziej w porządku. Dobrze zapakowany towar, polecam sklep.

2 / 5 2017-06-28

Ostrzegam przed tym, że nie polecam tego sklepu! Nie otrzymałam zamówionych szafek, ponieważ kurier odmówił dostarczenia ich do Warszawy! Dzwoniłam wiele razy, aż w końcu powiedzieli, że nie będą dostępne. Czekam na zwrot pieniędzy od prawie miesiąca. Cały czas obiecują, że "jutro będzie zwrot". To najgorszy sklep, z jakim miałam do czynienia.

5 / 5 2017-06-27

SKLEP - meb.com.pl/Swarzędzkie Meble Na plus czas oczekiwania na dostawę, ok. 1,5 tyg. Przy odbiorze osobistym doliczają 10zł kosztów magazynowania, jest to wyraźnie napisane przy składaniu zamówienia i w mailu potwierdzającym zamówienie, w regulaminie nie ma o tym informacji. Przy odbiorze osobistym chciałem wypakować lawę żeby sprawdzić jej stan, pani która wydawała towar wyraźnie była niezadowolona z tego powodu - wiadomo czas wydania się wydłuża, sypie się styropian ... Jest to o tyle dziwne że przy wysyłce kurierem obligatoryjnie wymagają sprawdzenia w obecności kuriera. Jest to napisane w regulaminie czerwoną czcionką: "Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych będą uwzględniane jedynie po sprawdzeniu zawartości przesyłki w obecności Kuriera w chwili jej otrzymania." Zrezygnowałem ze sprawdzania. Na pytanie czy dostanę jakiś dokument potwierdzający sprzedaż, pani stwierdziła że mogę dostać jedynie f-re zaliczkową, jeżeli chcę f-re finalną to wyślą ją pocztą. Nie wziąłem zaliczkowej. W domu okazało się że ława ma uszkodzony lakier, odrazu wysłałem maila do sklepu. Gdy po prawie m-cu nic się nie działo, przypomniałem się i dostałem informację że faktycznie trochę im się zapomniało, przepraszają i kurier niedługo przywiezie nową ławę i jednocześnie odbierze reklamowaną, a f-ra w dniu dzisiejszym została do mnie wysłana. Po tygodniu pojawił się kurier. Ponieważ dostawca (Signal - dystrybutor ławy) nie wykupił opcji wniesienia, żona musiała dźwigać 30kg paczkę - kierowca pomógł. Dodatkowo kurier nie odebrał reklamowane ławy, ponieważ nie miał na to zlecenia. Okres 31.08 - 01.10 to okres pingowania się z panem Piotrem, żeby kurier odebrał reklamowaną ławę. Maile na które rzadko otrzymywałem odpowiedzi, jak dzwoniłem to słyszałem zapewnienia że 'już jutro to na pewno, jutro oddzwoni, jutro dostanę na maila nr listu przewozowego', a gdy poruszałem temat f-ry to rozmowy to widać było że nie wiele go to interesuje. Oczywiście ani nie oddzwaniał, ani nic na maila nie dostałem. Pan Piotr bierze się za umawianie kuriera w momencie gdy nie jest w stanie dopilnować wysłania f-ry zwykłą pocztą. 01.10 zwalniając się z pracy zawiozłem im osobiście ławę! Pan Piotr po dłuższym szukaniu, znalazł moją f-re i próbował mi wmówić że oryginał dostałem przy odbiorze, a w ogóle to on się nie zna na księgowości i żebym przyszedł później, jak będzie księgowa. W rozmowie tel. z księgową okazało się że faktura zaliczkowa jest zapłacona w 100% i wtedy nie wystawia się faktury finalnej, nie wie dlaczego nie dostałem oryginału przy odbiorze i jedynie może wystawić duplikat i wysłać pocztą. Doszła po 1,5 tyg... Sami pobierają opłatę za magazynowanie, a ja musiałem ich ławę magazynować przez ponad m-c bez opłat! Poświęciłem swój czas żeby napisać swoją opinię, ale mam nadzieję że pomoże ona innym zrezygnować z zakupów w sklepie meb.com.pl. Dziwię się że firma postępująca w ten sposób jeszcze istnieje na rynku. Na początku widać było jakąś chęć doprowadzenia sprawy do końca, z realizacją gorzej ale zdarza się, nie zawsze jest to zależne od jednego człowieka. Później już zwykłe zbywanie klienta. Brak kompetencji, brak przekazywania informacji wewnątrz firmy i nieudolne działania.

5 / 5 2017-06-22

Super sklep, mogę go serdecznie polecic każdemu. Miła i kompleksowa obsługa, szybka wysyłka. Nic dodać nic ująć. Polecam każdemu takich sprzedawców.

5 / 5 2017-06-20

Wszystko ok.

5 / 5 2017-06-19

Duży wybór, wysyłka ekspresowa. POLECAM.

5 / 5 2017-06-16

Doskonała selekcja produktów! Stosunek jakości do ceny jest absolutnie rewelacyjny! To moje pierwsze zakupy, lecz nie mogłyby być lepsze! Z radością będę tu znowu wracać w przyszłości :) Pozdrawiam i gorąco polecam!

5 / 5 2017-06-16

Produkty dostępne w tym sklepie są naprawdę wspaniałe! Jakość jest w pełni zgodna z ceną, czego więcej można chcieć. To moje pierwsze zakupy tutaj i mogę powiedzieć, że były bardzo udane! Z pewnością będę tu wracać w przyszłości z przyjemnością. Pozdrawiam i polecam to miejsce każdemu!

5 / 5 2017-05-30

Jak najbardziej pozytywna opinia! Polecam wszystkim którzy cenią sobie jakość!

5 / 5 2017-05-27

Ten sklep jest absolutnie fantastyczny! Nie można niczego dodać ani odejąć ;) Obsługa jest szybka i profesjonalna! Jestem bardzo zadowolony, a produkt jest dokładnie taki, jak opisano ;) Wszystko jest na najwyższym poziomie ;) Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto oczekuje produktu i usługi na najwyższym poziomie ;)

5 / 5 2017-05-27

Wszystko w jak najlepszym porządku. Super udane zakupy !!!

2017-05-25

Wszystko w najlepszym porządku. Bardzo dobry kontakt ze sklepem, dostawa bez zastrzeżeń.

1 / 5 2017-05-22

Od września oczekuję na reklamację ławy Signal, którą niestety nie mogłem zwrócić, a jest niebezpieczna w użytkowaniu ze względu na spadające szkło. Podstawa ławy jest krzywa. Firma kontaktowała się ze mną dwie tygodnie temu i obiecywała wysłać terminy wymiany drogą mailową, lecz nie otrzymałem takiego maila. Uważam, że to po prostu oszustwo i składam skargę do UOKiK. Pomimo że ława miała służyć w firmie, jest bezużyteczna. Nie będę już nigdy więcej kupować mebli w tej firmie!

2017-05-21

Zamówienie przeprowadzone pomyślnie. Miła obsługa klienta, w dodatku Pan z którym rozmawiałam potrafił mi bardzo dobrze doradzić w wielu kwestiach.

5 / 5 2017-05-18

Sklep godny polecenia. Obsługa profesjonalna, bogaty asortyment oraz przystępne ceny. POLECAM

5 / 5 2017-05-17

Jestem bardzo zadowolona z poziomu usług świadczonych przez tę firmę - wszystko sprawnie i na czas, świetny kontakt i bardzo korzystne ceny. Polecam.

1 / 5 2017-05-15

Nieprzyjemna sytuacja!!!! Zamówienie zostało zrealizowane w okresie jednego tygodnia, ale niestety nie zostało wykonane zgodnie z zamówieniem. W paczce nie było paragonu ani niezbędnych części do złożenia krzeseł. Dodatkowo, zespołowi obsługującemu nie udaje się odpowiedzieć na e-maile, a także nie można się z nimi skontaktować telefonicznie. Zanim zdecydujecie się złożyć zamówienie, dobrze przemyślcie tę sytuację.

5 / 5 2017-05-11

Kupiłem świetną lampę sufitową. Super wykonanie !!! Szybka wysyłka.

5 / 5 2017-05-07

Zakupy przebiegły w jak najlepszym porządku. Wszystko zgodne z opisem, kontakt ze sklepem też łatwy i przyjemny. Polecam wszystkim!

2 / 5 2017-05-02

Nie warto korzystać z usług tego sklepu. Zakupiłam dziecięce szlafroczki, jednak niestety okazało się, że nie są one dostępne u producenta. Zmuszono mnie więc do zrezygnowania z zamówienia. Poprosiłam o zwrot pieniędzy, na które czekam już od dwóch tygodni, pomimo tego, że dwukrotnie przypominałam o tym. Odradzam zakupy w tym sklepie.

5 / 5 2017-04-24

Sklep świetnie i sprawnie wykonuje zamówienia, a personel jest miły i pomocny, abyśmy mogli znaleźć produkt spełniający nasze oczekiwania. Jestem pozytywnie zaskoczony/a czasem realizacji zamówienia, ponieważ paczka była już u mnie po zaledwie 2 dniach!

5 / 5 2017-04-24

W sklepie zamówienia są realizowane bardzo szybko. Pracownicy są uprzejmi i chętnie pomogą nam znaleźć idealny produkt, który spełni nasze oczekiwania. Jestem mile zaskoczony/a, że zamówienie zostało dostarczone już po 2 dniach!

2017-04-15

Doskonały wybór. Kupiliśmy w tym sklepie meble do naszego pierwszego własnego mieszkania. Dostaliśmy nawet bardzo fajny rabat ;-)

0 / 5 2017-04-08

Bardzo gorąco rekomenduję ten sklep wszystkim. Wspólnie z żoną zamówiliśmy stół wraz z krzesłami i po oczekiwaniu dwóch tygodni, już go posiadamy. Jakość towaru oraz przebieg zamówienia są naprawdę doskonałe. Mieliśmy miły kontakt, wszystko odbyło się bardzo sprawnie i szybko. Z pełnym przekonaniem polecam ten sklep innym!

5 / 5 2017-04-08

Kupiliśmy bardzo wygodną kanapę. Bardzo szybka dostawa, bezpiecznie zapakowany mebel. Usługi zdecydowanie warte polecenia !!!

5 / 5 2017-04-06

Zdecydowanie polecam. Przesyłka była szybka, a kontakt z obsługą bardzo dobry. Paczka została świetnie zabezpieczona i bezpiecznie dostarczona. Czas oczekiwania na przesyłkę był krótki. Z pewnością będę kontynuować zakupy w tym miejscu.

5 / 5 2017-04-01

Gorąco polecam :)

1 / 5 2017-03-28

Sklep ten to kompletna katastrofa! Pracują tam oszuści, którzy próbują wyłudzić pieniądze. Zdecydowałam się zapłacić z góry za towar, ale po dwóch dniach otrzymałam wiadomość, że mam dopłacić 120 zł za przesyłkę, co stanowi 1/4 wartości produktu. Zrezygnowałam z zakupu i poproszono mnie o wypełnienie formularza zwrotu, który nie do końca odzwierciedlał sytuację. Tak czy inaczej, minęło już 14 dni i nadal nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Mimo wielu próśb o odpowiedź, sprzedawcy nie reagują. Zdecydowałam się na podjęcie działań prawnych. Wniosek jest taki: UWAŻAJ - TO OSZUŚCI!

5 / 5 2017-03-27

Jest OK. Sklep wysłał przesyłkę zgodnie z umówionym terminem, wszystko się zgadza, meble zgodne z opisem ze strony

Rzetelne opinie o Meb.com.pl

Meb.com.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.meb.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
022 738 22 60

Komórka
502 502 369

Infolinia
-

Logowanie