meblemagnat.pl

Kaczusszka
W moim przypadku doświadczenie z zakupem było bardzo rozczarowujące. Na stronie odniosłam wrażenie, że czas realizacji zamówienia będzie znacznie krótszy, dlatego zdecydowałam się na zakup dwóch łóżek i opłaciłam zamówienie z góry. Po złożeniu zamówienia przez kilka dni oczekiwałam na wysyłkę i dopiero około cztery dni później dowiedziałam się, że czas realizacji jednego z wybranych przeze mnie łóżek jest znacznie dłuższy, niż się spodziewałam. Ja osobiście wcześniej nie zauważyłam informacji o tak długim terminie realizacji. Po około dwóch miesiącach oczekiwania zdecydowałam się zrezygnować z zamówienia. Cała sytuacja była dla mnie bardzo frustrująca, ponieważ oczekiwałam krótszego czasu realizacji. Z tego powodu nie mogę polecić zakupów na podstawie własnego doświadczenia. Po opublikowaniu opinii skontaktowała się ze mną telefonicznie przedstawicielka firmy. W rozmowie zakwestionowała treść mojej opinii i poinformowała mnie, że jeśli opinia nie zostanie usunięta, firma może podjąć kroki prawne. Sama rozmowa nie byla najprzyjemniejsza i opierala siw gluwniw na przekrzykiwaniu
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij