Kategorie: / Dla Dzieci / Hobby

mojehobby.pl

5.00/5.00 - ilość ocen: 2
5 / 5 2018-10-06

Mój ulubiony sklep modelarski. Zawsze aktualna informacja o dostępności produktów, niskie ceny i szybka wysyłka. Do tego jeszcze możliwość rezerwacji produktów i zamówienia w dogodnym terminie żeby oszczędzić na kosztach przesyłki. Gorąco polecam.

2018-09-20

Moja opinia o tym sklepie jest w samych pozytywach. Zarówno jakość obsługi zamówień krajowych i zagranicznych oraz kontakt z klientem na wysokim poziomie. Dostępności towaru, pokazanie jego zawartości jest naprawdę doskonale przedstawione. A dzięki możliwości zaprezentowania swoich modelarskich prac a także wyrazić swoją opinię o produkcie, ten sklep zyskuje większy prestiż. Fakt że w sklepie nie zawsze można dostać jakieś produkty niszowych producentów ale jest to do wybaczenia.

5 / 5 2018-06-07

Kupuje od pewnego czasu i jak do tej pory nie zawiedli - szybka realizacja i co najważniejsze rzetelna informacja o terminach (w razie konieczności czekania na produkt na stronie pojawia się stosowna informacja), opakowanie odpowiednie do produktu (szklane pojemniki zapakowane w folie bąbelkową co nie jest niestety tak oczywiste), wszystko na swoim miejscu. Polecam! :)

2017-09-19

wszystkie zakupy dokonuję w Moje hobby.Nie mam nic do zarzucenia,tylko wyjątkowe zakupy dokonuję przez e-bay,ale trudno wymagać o zakup jednostkowy w USA,Hongkongu,Australii,czy na Ukrainie.Jeżeli ktoś pisze o drożyźnie to proponuję zrobić zakup na e-bay i porównać po przeliczeniu na PLN. Z pozdrowieniami i szacunkiem

2017-07-16

Niestety z taniego sklepu zrobiła się drożyzna. Mają mega duży asortyment, ale od pewnego czasu nawet te 12 % zniżki nie wyrównują cen do innych sklepów modelarskich. Dlatego przerzuciłem się na konkurencję.

2017-04-25

Cudny, brakuje mi kilka rzeczy, ale chodzi mi o produkty, i nie koniecznie da się to zrealizować. No, ale mimo tego, jest to mój ulubiony sklepik modelarski.

mojehobby.pl

Siedziba
Wieliczka

WWW
http://mojehobby.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie