Kategorie: / Odzież i Obuwie / Pozostałe

ORFIN Sklep Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  ORFIN Sklep
5 / 5 2023-03-12

Do niedawna zawsze sprawdzałem komentarze klientów na temat marek i ich produktów tylko na platformach Google i mediach społecznościowych. Jednak teraz czuję się zobowiązany również zajrzeć tutaj. Niestety, niektóre komentarze są słabe pod względem zawartości merytorycznej, więc nie przekazują wiele informacji o samym produkcie. Ale za to mam pewność, że moderatorzy tego miejsca nie usuwają żadnych komentarzy.

5 / 5 2022-10-02

Nie ograniczam się tylko do pisania recenzji o firmach. Nawet częściej sprawdzam je sam. Dzięki tej stronie udało mi się uniknąć podpisania umowy z nieuczciwym sprzedawcą co najmniej kilka razy. Zamiast tego odkryłem firmę o doskonałej renomie, której jestem wiernym klientem od dłuższego czasu. Jestem zadowolony, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-12-18

Jestem zadowolony/a z możliwości pomocy innym ludziom w dokonywaniu właściwych zakupów, wyborze najlepszych usług oraz znalezieniu zaufanych sprzedawców. Moim zdaniem, największym plusem tego portalu jest brak moderacji komentarzy. Opinie są natychmiastowo umieszczane na stronie, a moderatorzy nie dokonują żadnych zmian ani modyfikacji.

5 / 5 2021-12-14

Przed dokonaniem zakupu online zawsze sprawdzam opinie innych kupujących dotyczące wybranego sklepu i produktu. To już moja rutyna od kilku miesięcy i nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się być oszukanym. Polecam po prostu każdemu, kto nie chce tracić czasu ani nerwów na kłopotliwe procedury zwrotów, wymian i reklamacji czy wymagające rozmowy z obsługą sklepu.

5 / 5 2020-11-21

Polecam

Rzetelne opinie o ORFIN Sklep

ORFIN Sklep

Siedziba
Wrocław

WWW
http://orfinsklep.pl/

Email
[email protected]

Telefon
[+48 71] 333 07 01

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie