
wojtek
2026-06-13
Nie wiem ,ale część ludzi jest zawsze są niezadowolona. Piszę obiektywnie obsługa bardzo dobra, doradztwo też. Kupuję u nich 4 raz jestem zadowolony. Dostawy na czas, specyfikacja wysyłana na e-maila. Doradztwo też nic tylko chwalić tak jak powinno być. Nie mam znajomych w tej firmie, znalazłem ją w internecie. pochodzę z Gdańska. Nie polecam Firmy Aquario - musiałem dokonać zwrotu systemu Co2 Akwarystyczny 24 ze Świdwina -doradcy nie było na drugi dzień nikt nie podnosił telefonu>Wszedłem na stronę regulaminu ,a tam obwarowań masa. Przed zakupami w tych firmach radzę się upewnić. Żeby być obiektywnym firma AQUARIO zwrot przyjęła bez problemu. Panie obsługujące bardzo miłe, a może to tylko brak kontroli na magazynach
- Przydatna
- Nieprzydatna
- Udostępnij