Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Pod Papugami – Restaurant & Cocktail Bar Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  Pod Papugami – Restaurant & Cocktail Bar
5 / 5 2022-12-03

Dla mnie TOP restauracja

5 / 5 2022-09-01

Myślę, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i marek, z którymi miał osobiste doświadczenia. Choć oczywiście preferencje są różne, gdy zauważam, że sprzedawca zbiera głównie negatywne recenzje, zastanawiam się, czy warto z nim współpracować, ponieważ przypuszczam, że nie wszystkie opinie są nieuzasadnione.

5 / 5 2022-02-05

Przed złożeniem zamówienia, sprawdzam opinie innych użytkowników na temat e-sklepu i produktu, na który mam zamiar się zdecydować. Od kilku tygodni tak postępuję i dotąd nie spotkałem się z żadnym rozczarowaniem. Szczerze polecam ten portal każdemu, kto nie chce tracić czasu ani nerwów na rozwiązywanie problemów związanych z wymianą, odstąpieniem od umowy, reklamacjami czy sporem ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-11-07

To powszechnie znane, że biznesmeni, tak samo jak politycy, lubią obiecywać dużo rzeczy. Jednakże, w rzeczywistości, sytuacja bywa różna - na pewno nie jest tak idealnie jak w reklamie. Dlatego, uważam, że jest korzystne, że istnieją miejsca w Internecie, gdzie konsumenci mogą wyrażać swoje opinie. Przychylne i dbające o klientów firmy mają możliwość zareklamowania się i zdobycia opinii, a nieuczciwi sprzedawcy tracą zaufanie konsumentów. Dziękuję!

5 / 5 2021-05-27

Bardzo się cieszę, że mogę być pomocny innym ludziom w znalezieniu zakupu spełniającego ich oczekiwania, zamówieniu optymalnej usługi lub znalezieniu naprawdę godnego zaufania sprzedawcy. Według mnie, największym atutem tego portalu jest brak moderowania opinii. Opinie są natychmiast publikowane na stronie i moderatorzy nie dokonują żadnych zmian.

Rzetelne opinie o Pod Papugami – Restaurant & Cocktail Bar

Pod Papugami – Restaurant & Cocktail Bar

Siedziba
Wrocław

WWW
https://podpapugami.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 695 102 939

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie