Kategorie: / Dom i ogród / Handel / Przemysł i produkcja / Żywność i gastronomia

POLITAN Spółka Jawna Bogdan i Rafał Tannenberg Opinie Klientów

0/5.00 - ilość ocen: 0
opinie o POLITAN Spółka Jawna Bogdan i Rafał Tannenberg
2018-09-04

Rekomendujemy firmę POLITAN Spółka Jawna z siedzibą w Czyżowicach, ul. Nowa 28F, jako wiarygodnego i solidnego partnera do współpracy w relacjach business to business. . POLITAN jest naszym klientem od 2004 roku i w pełni wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań oraz charakteryzuje się ciągłym rozwojem i zwiększaniem asortymentu swoich produktów. Naszym zdaniem, POLITAN jest godnym polecenia partnerem gospodarczym.

2018-07-23

Z firmą Politan Sp. j. z Czyżowic mamy przyjemność współpracować od ponad trzech lat – wszystko zaczęło się z początkiem 2008 roku. Przez ten czas udało się nam wypracować taki model współpracy, który odpowiada obu stronom pod względem jakościowym i finansowym. Dzięki wykształconym regułom codzienna współpraca z firmą Politan Sp. j. układa się wzorcowo. Współpraca Agencji Reklamowej NEXTDAY z firmą Politan opiera się na realizowaniu działań związanych z kreacją i produkcją materiałów poligraficznych, opakowań czy systemów POS. W ramach kreowania działań wizerunkowo-sprzedażowych oraz wszystkich wpływających na pozycjonowanie marki realizujemy także kampanie marketingu zintegrowanego łączącego media tradycyjne z mediami elektronicznymi. Wpłaty za realizację dokonywane są terminowo – bez jakichkolwiek, najmniejszych nawet opóźnień. Możemy z czystym sumieniem polecić firmę Politan Sp. j. jako godnego i pełnego zaufania partnera biznesowego.

2017-07-08

Współpracujemy od kilku lat z firma Politan Sp. J - Bogdan i Rafał Tannenberg z siedzibą w Czyżowicach ,ul Nowa 28F w zakresie sprzedaży opakowań foliowych z nadrukami. Współpraca na płaszczyznach zakupu układa się bardzo dobrze. Osoby pracujące w firmie Politan sp. j. w dziale zakupów są doskonale zorientowane w tematyce opakowań oraz znają zagadnienia związane z drukiem fleksograficznych . Zawsze kontakty interpersonalne pomiędzy naszymi firmami przebiegały bez żadnych zakłóceń . Obserwujemy coroczny wzrost sprzedaży firmie . Można śmiało powiedzieć że współpraca bardzo się rozwija. Firma Politan Sp. J to pewny , rzetelny oraz bardzo terminowo regulujący swoje zobowiązania partner handlowy Z Poważaniem Antoni Matłosz Dyrektor Handlowy

Rzetelne opinie o POLITAN Spółka Jawna Bogdan i Rafał Tannenberg

POLITAN Spółka Jawna Bogdan i Rafał Tannenberg

Siedziba
-

WWW
http://www.politan.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie